Autobus Aleksinac - Duizburg

Autobuske karte za Aleksinac Duizburg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Aleksinac - Duizburg

Autobus Aleksinac - Duizburg

Autobuske karte za Aleksinac Duizburg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    12:15
  • Uto

    Utorak

    12:15
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    12:15
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    07:00
  • Čet

    Četvrtak

    07:00
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

    07:00

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 11.400,00 RSD
  • Povratna: 18.600,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    12:15
  • Čet

    Četvrtak

    12:15
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    12:15
  • Ned

    Nedelja

    12:15

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:00
  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

    16:00
  • Pet

    Petak

    16:00
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

    16:00

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 11.400,00 RSD
  • Povratna: 18.600,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Aleksinac - Duizburg

Aleksinac - Duizburg se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Aleksinac - Duizburg. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
11.400,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Aleksinac je grad koji je smešten na svega 30 km od Niša, u Nišavskom okrugu. U njemu je svoj dom našlo oko 16 hiljada ljudi. Od Beograda ga deli svega 210 km.


Aleksinac je okružen bogatom prirodom, planinama Ozren, Mali i Veliki Jastrebac, a mnogi su čuli i za prelepo jezero Bovan. U neposrednoj blizini Aleksinca se nalazi veliki broj turistički interesantnih mesta, koje svake godine poseti veliki broj domaćih turista.


Čuvena Ribarska banja pravi je dragulj aleksinačke opštine, koja svojim posetiocima pruža priliku da se odmore, relaksiraju i oporave. Osim nje tu je i neprikosnovena Soko banja, jedno od naših najpoznatijih lečilišta.


Osim toga ovde možete uživati i obilazeći staru Bovansku tvrđavu ili uživajući u lepotama Južne Morave. Srbija je bogata prirodnim lepotama, a Aleksinac je definitivno jedan od gradova koji u tome ne zaostaje. 

Duisburg je grad koji se nalazi u Nemačkoj, u saveznoj državi Severna Tajna - Vestfalija. U njemu je svoj dom pronašlo oko 500 hiljada ljudi. U njemu postoji veliki broj fabrika u kojima se proizvodi čelik, po čemu je poznata u čitavom svetu. U njemu možete uživati u prelepim krajolicima i netaknutoj prirodi. Savremena arhitektura jedan je od zaštitnih znakova ovog grada.

Kroz Duisburg protiču dve reke, Rajna i Ruhr. Takođe, on se može pohvaliti najvećom lukom na kopnu, koja ima vrlo bogatu istoriju. Ukoliko se nađete u njemu obavezno posetite Muzej Lehmbruck, koji je igrađen u čast umetnika Wiljema Lehmbrucka, zatim brojne skulpture, ali i slike neprocenjive vrednosti iz 19. i 20. veka.

Tu je i čuvena instalacija interaktivne umetnosti, poznat kao Tigr i kornjača. Landschaftpark predstavlja mesto uživanja za sve ljubitelje izazova. U njemu imate priliku da šetate kroz prelepe vrtove, ali i da se prepustite uživate u ronilačkom centru. Takođe, posetite i čuveni Duisburgški Zoo, zološki vrt u kojem postoji veliki broj egzotičnih ptica i životinja. Uživanje u ovom gradu je zagarantovano, na vama je samo da ga posetite i prepustite mu se.  

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere