Autobus Aleksinac - Manheim

Autobuske karte za Aleksinac Manheim kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Aleksinac - Manheim

Autobus Aleksinac - Manheim

Autobuske karte za Aleksinac Manheim kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    12:15
  • Čet

    Četvrtak

    12:15
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    12:15
  • Ned

    Nedelja

    12:15

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    12:30
  • Uto

    Utorak

    12:30
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    12:30
  • Sub

    Subota

    12:30
  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 9.480,00 RSD
  • Povratna: 15.600,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Aleksinac - Manheim

Aleksinac - Manheim se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Aleksinac - Manheim. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
9.480,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Aleksinac je grad koji je smešten na svega 30 km od Niša, u Nišavskom okrugu. U njemu je svoj dom našlo oko 16 hiljada ljudi. Od Beograda ga deli svega 210 km.


Aleksinac je okružen bogatom prirodom, planinama Ozren, Mali i Veliki Jastrebac, a mnogi su čuli i za prelepo jezero Bovan. U neposrednoj blizini Aleksinca se nalazi veliki broj turistički interesantnih mesta, koje svake godine poseti veliki broj domaćih turista.


Čuvena Ribarska banja pravi je dragulj aleksinačke opštine, koja svojim posetiocima pruža priliku da se odmore, relaksiraju i oporave. Osim nje tu je i neprikosnovena Soko banja, jedno od naših najpoznatijih lečilišta.


Osim toga ovde možete uživati i obilazeći staru Bovansku tvrđavu ili uživajući u lepotama Južne Morave. Srbija je bogata prirodnim lepotama, a Aleksinac je definitivno jedan od gradova koji u tome ne zaostaje. 

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere