Autobus Beograd - Memingen

Autobuske karte za Beograd Memingen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Beograd - Memingen

Autobus Beograd - Memingen

Autobuske karte za Beograd Memingen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    17:00
  • Uto

    Utorak

    17:00
  • Sre

    Sreda

    17:00
  • Čet

    Četvrtak

    17:00
  • Pet

    Petak

    17:00
  • Sub

    Subota

    17:00
  • Ned

    Nedelja

    17:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:00
  • Uto

    Utorak

    16:00
  • Sre

    Sreda

    16:00
  • Čet

    Četvrtak

    16:00
  • Pet

    Petak

    16:00
  • Sub

    Subota

    16:00
  • Ned

    Nedelja

    16:00

Udaljenost puta:

1050km
16:25h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 7.080,00 RSD
  • Povratna: 10.680,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i subotom 08-15h.

Informacije za Autobus Beograd - Memingen

Beograd - Memingen se nalaze na udaljenosti od 1050 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 16:25h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Beograd - Memingen. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1050km

Udaljenost

Najbolja cena
7.080,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
16:25h

Glavni i najveći grad Republike Srbije jedan je od najstarijih gradova u Evropi. Beograd su osnovali Kelti u 3. veku pre nove ere, i to pre nastanka rimskog naselja Singidunum.

Slovensko ime Beligrad zabeleženo je 878. godine. Beograd je glavni grad Srbije od 1405. godine, a bio je prestonica i raznih južnoslovenskih država.

Beograd leži na ušću dveju reka, Save i Dunava, na nadmorskoj visini od 117 m, smešten je u Centralnoj Srbiji i zauzima preko 3,6 % teritorije Republike Srbije. Beograd je vodeći grad u IT sektoru na celokupnom Balkanu.

Urban i moderan, a ujedno tako autntičan i starinski, Beograd je grad za koji mnogi kažu da je mesto koje svakome nudi ono što mu treba. U njemu možete dobiti fantastične lekcije iz istorije, upoznati se sa sudbinom mnogih balkanskih naroda, ali i uživati u fantastičnom noćnom provodu, upoznati umetnost, ali i lepe devojke. 

Svojom prelepom arhitekturom Beograd je zaslužio titulu jednog od najlepših gradova u ovom delu Evrope, a mnogima je bio inspiracija kada su stvarali umetnička dela i pesme koje žive vekovima. Tokom svoje duge istorije mnogo puta je bio na meti neprijatelja, više puta je rušen i paljen, ali ipak je odoleo burnoj istoriji i teškim vremenima. Danas, Beograd ponosno dočekuje domaće i strane turiste i svakom od njih pruža priliku da se u njemu opuste, uživaju, provedu i jednostavno i lako zavole ovaj grad već na prvu posetu. 


Memingen je nemački grad koji se nalazi u Bavarskoj i broji oko 42 hiljade stanovnika. Nalazi se u blizini Minhena i Štutgarta. Ovaj grad se smatra jednim od najočuvanijih gradova Nemačke, a njegov stari deo prestavlja spoj niza starih objekata, palata, utvrđenja i dvorova, pa predstavlja vrlo zanimljivu turističku destinaciju. U njemu imate priliku da uživate u laganoj šetnji, ali i da probate neki od čuvenih lokalnih specijaliteta. 

Do nedavno ovaj grad je bio mesto koje nije imalo veliki broj posetilaca. To su bili mahom ljudi iz okolnih mesta, ali se to promenilo nakon što je ovaj grad dobio svoj aerodrom. Od tog trenutka on postaje vrlo atraktivna destinacija za putovanje. Danas je on grad u koji godišnje dođe veliki broj internacionalnih turista. Svojim šaromom i gostoljubivošću ovaj gradić je pokupio simpatije velikog broja onih koji su u njemu proveli makar jedno popodne. S obzirom da je ovo mali grad, za njegov obilazak možete koristiti bicikl ili ga pak obići za svega nekoliko sati pešaka.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere