Autobus Beograd - Podgorica

Autobuske karte za Beograd Podgorica kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Beograd - Podgorica

Autobus Beograd - Podgorica

Autobuske karte za Beograd Podgorica kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    19:00
  • Uto

    Utorak

    19:00
  • Sre

    Sreda

    19:00
  • Čet

    Četvrtak

    19:00
  • Pet

    Petak

    19:00
  • Sub

    Subota

    19:00
  • Ned

    Nedelja

    19:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    19:00
  • Uto

    Utorak

    19:00
  • Sre

    Sreda

    19:00
  • Čet

    Četvrtak

    19:00
  • Pet

    Petak

    19:00
  • Sub

    Subota

    19:00
  • Ned

    Nedelja

    19:00

Udaljenost puta:

467km
08:02h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 2.300,00 RSD
  • Povratna: 3.680,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    20:00
  • Uto

    Utorak

    20:00
  • Sre

    Sreda

    20:00
  • Čet

    Četvrtak

    20:00
  • Pet

    Petak

    20:00
  • Sub

    Subota

    20:00
  • Ned

    Nedelja

    20:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    23:00
  • Uto

    Utorak

    23:00
  • Sre

    Sreda

    23:00
  • Čet

    Četvrtak

    23:00
  • Pet

    Petak

    23:00
  • Sub

    Subota

    23:00
  • Ned

    Nedelja

    23:00

Udaljenost puta:

467km
08:02h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 2.640,00 RSD
  • Povratna: 4.224,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    22:00
  • Uto

    Utorak

    22:00
  • Sre

    Sreda

    22:00
  • Čet

    Četvrtak

    22:00
  • Pet

    Petak

    22:00
  • Sub

    Subota

    22:00
  • Ned

    Nedelja

    22:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    22:30
  • Uto

    Utorak

    22:30
  • Sre

    Sreda

    22:30
  • Čet

    Četvrtak

    22:30
  • Pet

    Petak

    22:30
  • Sub

    Subota

    22:30
  • Ned

    Nedelja

    22:30

Udaljenost puta:

467km
08:02h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 2.640,00 RSD
  • Povratna: 4.224,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    08:30
  • Uto

    Utorak

    08:30
  • Sre

    Sreda

    08:30
  • Čet

    Četvrtak

    08:30
  • Pet

    Petak

    08:30
  • Sub

    Subota

    08:30
  • Ned

    Nedelja

    08:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    09:45
  • Uto

    Utorak

    09:45
  • Sre

    Sreda

    09:45
  • Čet

    Četvrtak

    09:45
  • Pet

    Petak

    09:45
  • Sub

    Subota

    09:45
  • Ned

    Nedelja

    09:45

Udaljenost puta:

467km
08:02h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 2.710,00 RSD
  • Povratna: 4.350,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Beograd - Podgorica

Beograd - Podgorica se nalaze na udaljenosti od 467 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 08:02h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Beograd - Podgorica. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
467km

Udaljenost

Najbolja cena
2.300,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
08:02h

Glavni i najveći grad Republike Srbije jedan je od najstarijih gradova u Evropi. Beograd su osnovali Kelti u 3. veku pre nove ere, i to pre nastanka rimskog naselja Singidunum.

Slovensko ime Beligrad zabeleženo je 878. godine. Beograd je glavni grad Srbije od 1405. godine, a bio je prestonica i raznih južnoslovenskih država.

Beograd leži na ušću dveju reka, Save i Dunava, na nadmorskoj visini od 117 m, smešten je u Centralnoj Srbiji i zauzima preko 3,6 % teritorije Republike Srbije. Beograd je vodeći grad u IT sektoru na celokupnom Balkanu.

Urban i moderan, a ujedno tako autntičan i starinski, Beograd je grad za koji mnogi kažu da je mesto koje svakome nudi ono što mu treba. U njemu možete dobiti fantastične lekcije iz istorije, upoznati se sa sudbinom mnogih balkanskih naroda, ali i uživati u fantastičnom noćnom provodu, upoznati umetnost, ali i lepe devojke. 

Svojom prelepom arhitekturom Beograd je zaslužio titulu jednog od najlepših gradova u ovom delu Evrope, a mnogima je bio inspiracija kada su stvarali umetnička dela i pesme koje žive vekovima. Tokom svoje duge istorije mnogo puta je bio na meti neprijatelja, više puta je rušen i paljen, ali ipak je odoleo burnoj istoriji i teškim vremenima. Danas, Beograd ponosno dočekuje domaće i strane turiste i svakom od njih pruža priliku da se u njemu opuste, uživaju, provedu i jednostavno i lako zavole ovaj grad već na prvu posetu. 


  • beograd_srbija_autobus
  • beograd_srbija_autobuski_prevoz-autobuske_karte

Jedan od najvećih gradova Crne Gore i ujedno njena prestonica, Podgorica, nalazi se u severnom delu Zetske kotline. Ona je mesto spajanja nekoliko značajnih putnih pravaca od kojih neki vode put mora, a drugi u ostale kopnene delove ove zemlje. Podgorica je zbog svojih geografskih karakteristika jedan od retkih gradova u kojem je kvalitet vode za piće na zaista visokom nivou. Kroz nju teku reke Morača i Ribnica.

 Podgorica je grad koji ima veoma plodno tle, na kojima se nalaze brojna polja pod raznim povrtarskim kuluturama poput paprike i paradajza, ali i bujni vinogradi i voćnjaci. Ovde rađaju najslađe smokve, breskve, a kivi je jedna od voćki koju biste svakako trebali da probate. Ukoliko vas put nanese u Podgoricu trebalo biste da znate da je prelepo Skadarsko jezero od nje udaljeno svega km. Takođe tu je i jedan od najposećenijih manastira u Crnog Gori i šire, čuveni Manastir Ostrog. Ona je grad koji je odličan ukoliko volite i ludi noćni provod, pa se neretko može čuti da je nazivaju gradom najboljih žurki. Takođe, za ljubitelje šopinga tu je i nekoliko tržnih centara, kao šetalište, ali i veliki broj raznih barova, kafića i restorana u kojima možete uživati u svojim omiljenim jelima i pićima. 

  • podgorica_crna_gora_autobus
  • podgorica_crna_gora_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere