Autobus Beograd - Ravensburg

Autobuske karte za Beograd Ravensburg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Beograd - Ravensburg

Autobus Beograd - Ravensburg

Autobuske karte za Beograd Ravensburg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    17:00
  • Uto

    Utorak

    17:00
  • Sre

    Sreda

    17:00
  • Čet

    Četvrtak

    17:00
  • Pet

    Petak

    17:00
  • Sub

    Subota

    17:00
  • Ned

    Nedelja

    17:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    15:00
  • Uto

    Utorak

    15:00
  • Sre

    Sreda

    15:00
  • Čet

    Četvrtak

    15:00
  • Pet

    Petak

    15:00
  • Sub

    Subota

    15:00
  • Ned

    Nedelja

    15:00

Udaljenost puta:

1116km
17:25h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 7.080,00 RSD
  • Povratna: 10.680,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i subotom 08-15h.

Informacije za Autobus Beograd - Ravensburg

Beograd - Ravensburg se nalaze na udaljenosti od 1116 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 17:25h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Beograd - Ravensburg. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1116km

Udaljenost

Najbolja cena
7.080,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
17:25h

Glavni i najveći grad Republike Srbije jedan je od najstarijih gradova u Evropi. Beograd su osnovali Kelti u 3. veku pre nove ere, i to pre nastanka rimskog naselja Singidunum.

Slovensko ime Beligrad zabeleženo je 878. godine. Beograd je glavni grad Srbije od 1405. godine, a bio je prestonica i raznih južnoslovenskih država.

Beograd leži na ušću dveju reka, Save i Dunava, na nadmorskoj visini od 117 m, smešten je u Centralnoj Srbiji i zauzima preko 3,6 % teritorije Republike Srbije. Beograd je vodeći grad u IT sektoru na celokupnom Balkanu.

Urban i moderan, a ujedno tako autntičan i starinski, Beograd je grad za koji mnogi kažu da je mesto koje svakome nudi ono što mu treba. U njemu možete dobiti fantastične lekcije iz istorije, upoznati se sa sudbinom mnogih balkanskih naroda, ali i uživati u fantastičnom noćnom provodu, upoznati umetnost, ali i lepe devojke. 

Svojom prelepom arhitekturom Beograd je zaslužio titulu jednog od najlepših gradova u ovom delu Evrope, a mnogima je bio inspiracija kada su stvarali umetnička dela i pesme koje žive vekovima. Tokom svoje duge istorije mnogo puta je bio na meti neprijatelja, više puta je rušen i paljen, ali ipak je odoleo burnoj istoriji i teškim vremenima. Danas, Beograd ponosno dočekuje domaće i strane turiste i svakom od njih pruža priliku da se u njemu opuste, uživaju, provedu i jednostavno i lako zavole ovaj grad već na prvu posetu. 


Ravensburg je nemački grad smešten u saveznoj državi Bajde-Vitemberg. Nalazi se na samo 20 km severno od Bodenskog jezera na reci Šusen. U njemu živi oko 50 hiljada ljudi. Ovaj grad osnovala je porodica Velf, koja je sazidala zamak Ravenzburg i učila ga svojim glavnim sedištem. U srednjem veku je vio bitan ekonomski i trgovački centar u Evropi. Njegovo istorijsko jezgro je ostalo neoštećeno, a njegove čuvene tri gradske kapije i deset kula i danas predstavljaju pravu turističku atrakciju. 

U Ravensburgu se svake godine održava čuveni gradski festival Rutenfest. Često se može čuti da se ovaj grad naziva i "gradom tornjeva i vrata" Zbog povoljnog geografskog položaja Ravensburg je još u 14. veku postao važan trgovinski centar. Najviše se izvozio papir i tekstil. Njihove prodavnice su se mogle videti gotovo po čitavoj Evropi.

U tom periodu izgrađen je veliki broj velelepnih građevina, od kojih je veliki broj sačuvan do danas. Jedna od najpoznatijih jeste Rathaus ili Gradska većnica. Ipak, najlepši pogled na grad ćete imati ako se popnete na obližnje brdo na utvrđenje Veitburg. Osim njih, tu su i toranj Schellenberger,  zatim crkva posevećena Devici Mariji, protestantska crkva i gradski muzej. Poznata fabirka Ravensburger svoje proizvode prodaje širom sveta, a gotovo je nemoguće da makar jednom u životu niste držali u rukama čuvene puzzle ili društvene igre koje su proizvedene upravo ovde. Mnogo je toga što ovaj prelepi grad može da vam ponudi. Na vama je samo da dođete i uživate. 


Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere