Autobus Bujanovac - Štutgart

Autobuske karte za Bujanovac Štutgart kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Bujanovac - Štutgart

Autobus Bujanovac - Štutgart

Autobuske karte za Bujanovac Štutgart kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    08:30
  • Uto

    Utorak

    08:30
  • Sre

    Sreda

    08:30
  • Čet

    Četvrtak

    08:30
  • Pet

    Petak

    08:30
  • Sub

    Subota

    08:30
  • Ned

    Nedelja

    08:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • Čet

    Četvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

1594km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 10.030,00 RSD
  • Povratna: 15.340,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Bujanovac - Štutgart

Bujanovac - Štutgart se nalaze na udaljenosti od 1594 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 16:07h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Bujanovac - Štutgart. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1594km

Udaljenost

Najbolja cena
10.030,00 RSD

Bujanovac je grad koji se nalazi u Pčinjskom okrugu u Srbiji. Svoj dom u njemu je našlo oko 12 hiljada ljudi. Nalazi se između opština Preševo, Trgovište i Vranje, a ima veoma veliki saobraćajno-geografski značaj. 

U praistorijskom dobu Bujanovac su naseljavala stara Iliriska plemena, Dardanci, a u antičko doba je bio i deo Rimskog carstva.  Godinama unazad ovaj grad je poznat po vrsnim zanatlijama i trgovcima. Od Beograda je udaljen oko 360 km. 

  • bujanovac_srbija_autobus
  • bujanovac_srbija_autobuske_karte

Štutgard je moderan grad na jugu Nemačke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega kažu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom središtu grada nalazi se glavni trg Šlosplac. Na njemu se ukrštaju mnoge trgovačke ulice, nalazi se i park Šlosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali očuvanom arhitekturom.

Ono što turisti takođe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, slična našoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim kućama, te je idealna za šoping.

  • grad_stutgart_nemacka_autobski_prevoz
  • grad_stutgart_nemacka_autobski_prevoz_2

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere