Autobus Bujanovac - Štutgart

Autobuske karte za Bujanovac ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Bujanovac - Štutgart

Autobus Bujanovac - Štutgart

Autobuske karte za Bujanovac ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    08:30
  • Uto

    Utorak

    08:30
  • Sre

    Sreda

    08:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    08:30
  • Pet

    Petak

    00:30
    08:30
  • Sub

    Subota

    00:30
    08:30
  • Ned

    Nedelja

    08:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckDostava na Va┼íu adresu
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 9.000,00 RSD
  • Povratna: 14.400,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomo─ç oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Bujanovac - Štutgart

Bujanovac - Štutgart se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobra─çajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: De─Źiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju ┼żele─çi da vam ponudi autobuske karte po najni┼żoj tr┼żi┼ínoj ceni. Tako─Ĺe, obratite pa┼żnju na akcije koje ─Źesto imamo u na┼íoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Bujanovac - ┼átutgart. Nakon ┼íto se odlu─Źite za datum i vreme, kliknite na "Rezervi┼íi" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite na─Źin pla─çanja me─Ĺu kojima su li─Źno preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
9.000,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Bujanovac je grad koji se nalazi u P─Źinjskom okrugu u Srbiji. Svoj dom u njemu je na┼ílo oko 12 hiljada ljudi. Nalazi se izme─Ĺu op┼ítina Pre┼íevo, Trgovi┼íte i Vranje, a ima veoma veliki saobra─çajno-geografski zna─Źaj. 

U praistorijskom dobu Bujanovac su naseljavala stara Iliriska plemena, Dardanci, a u anti─Źko doba je bio i deo Rimskog carstva.  Godinama unazad ovaj grad je poznat po vrsnim zanatlijama i trgovcima. Od Beograda je udaljen oko 360 km. 

┼átutgard je moderan grad na jugu Nema─Źke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega ka┼żu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom sredi┼ítu grada nalazi se glavni trg ┼álosplac. Na njemu se ukr┼ítaju mnoge trgova─Źke ulice, nalazi se i park ┼álosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali o─Źuvanom arhitekturom.

Ono ┼íto turisti tako─Ĺe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, sli─Źna na┼íoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim ku─çama, te je idealna za ┼íoping.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere