Autobus Čačak - Budva

Autobuske karte za Čačak Budva kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Čačak - Budva

Autobus Čačak - Budva

Autobuske karte za Čačak Budva kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    21:30
  • Uto

    Utorak

    21:30
  • Sre

    Sreda

    21:30
  • Čet

    Četvrtak

    21:30
  • Pet

    Petak

    21:30
  • Sub

    Subota

    21:30
  • Ned

    Nedelja

    21:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    17:00
  • Uto

    Utorak

    17:00
  • Sre

    Sreda

    17:00
  • Čet

    Četvrtak

    17:00
  • Pet

    Petak

    17:00
  • Sub

    Subota

    17:00
  • Ned

    Nedelja

    17:00

Udaljenost puta:

381km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 2.000,00 RSD
  • Povratna: 3.200,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Čačak - Budva

Čačak - Budva se nalaze na udaljenosti od 381 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 07:34h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Čačak - Budva. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
381km

Udaljenost

Najbolja cena
2.000,00 RSD

Čačak se nalazi u centralnom delu Srbije i pripada Moravičkom okrugu. Od našeg glavnog grada, Beograda udaljen je oko 140 km.  U njegovoj neposrednoj blizini nalazi se nekoliko prelepih planina, ali i veliki broj manastira koji datiraju iz različitih epoha, kao i čak tri poznate srpske banje.


Čačak je grad poznat i po brojnim gurmanskim specijalitetima, koji su dobili i svoja takmičenja, pa ćete često čuti da je neko bio na “Pitijadi” ili “Kupusijadi” baš u Čačku. Kao i mnogi drugi srpski gradovi i Čačak je često bio na meti osvajača, ali nikada nije dugo bio pod opsadom.


Njegovi građani su uvek bili dostojni, veseli i trudili su se da ga u što kraćem vremenu povrate onima koji ga najviše zaslužuju, njegovim žiteljima. 


Danas u Čačku možete videti prelepi spomenik velikom vojskovođi Stepi Stepanoviću, kao i brojne druge arheološke i kulturne zaostavštine. Danas je Čačak moderan grad koji se može pohvaliti prelepom prirodom i gostoljubivim domaćinima koji su uvek spremni da vas dočekaju i pruže vam maksimalni ugođaj.


Obiđite manastire, posetite terme koje potiču još iz 4.veka ili se jednostavno prepustite uživanju u čak tri banje koje se nalaze u neposrednoj blizini grada Čačka.  

  • čačak_srbija_autobus
  • čačak_srbija_autobuski_prevoz_autobuske_karte

Budva je primorski grfad koji se nalazi na Jadranskom moru u Crnoj Gori. Mnogim turistima pažnju zaokuplja upravo čuvena Budvanska rivijera, koja predstavlja centar crnogorskog turizma. Osim lepih plaža i kristalno čistog mora, Budva se može pohvaliti i bogatim noćnim životom. Upravo zbog toga je ona jedno od najposećenijih mesta kada je ova država u pitanju. 


Ukoliko dođete u Budvu trebalo biste da znate da je ova crnogorska metropola stara čak 2500 godina i da ima dobro očuvani stari grad u kojem se zaista može uživati. Tu je veliki broj srednjevekovnih građevina i kulturno istorijskih spomenika. Obiđite Citadelu, Muzej grada Budve, Modernu galeriju Budve, Spomen dom Stjepanu Mitrov LJubiši i mnogo drugog. Krase ga takođe i prelepe peščane plaže, kao i bogati noćni život. U neposrednoj blizini su i druga zanimljiva mesta, do kojih možete doći čak i peške, a to su Bečići. Nešto dalje je Sveti Stefan, a tu je i Petrovac. Svako od ovih mesta je zaista impesivno i vredi ga posetiti. AKo volite urbana mesta, aktivan odmor i znate da uživate Budva je idealno mesto za vas.

  • budva_crna_gora_autobus
  • budva_crna_gora_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere