Autobus ─ćuprija - ┼átutgart

Autobuske karte za ─ćuprija ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

─ćuprija - ┼átutgart

Autobus ─ćuprija - ┼átutgart

Autobuske karte za ─ćuprija ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:10
  • Uto

    Utorak

    14:10
  • Sre

    Sreda

    14:10
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:10
  • Pet

    Petak

    04:55
    14:10
  • Sub

    Subota

    04:55
    14:10
  • Ned

    Nedelja

    14:10

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckDostava na Va┼íu adresu
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 8.280,00 RSD
  • Povratna: 13.800,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomo─ç oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus ─ćuprija - ┼átutgart

─ćuprija - ┼átutgart se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobra─çajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: De─Źiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju ┼żele─çi da vam ponudi autobuske karte po najni┼żoj tr┼żi┼ínoj ceni. Tako─Ĺe, obratite pa┼żnju na akcije koje ─Źesto imamo u na┼íoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju ─ćuprija - ┼átutgart. Nakon ┼íto se odlu─Źite za datum i vreme, kliknite na "Rezervi┼íi" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite na─Źin pla─çanja me─Ĺu kojima su li─Źno preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
8.280,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

─ćuprija je grad koji se nalazi u Pomoravskom okrugu u Srbiji. U njoj ┼żivi oko 20 hiljada ljudi. Od glavnog grada, Beograda, udaljena je oko 145km. Nalazi se na magistralnom putu Beograd-Ni┼í.


U njemu se spajaju dve prelepe reke Ravanice i Velike Morave. 


U blizini ─ćuprije postoji dosta interesantnih mesta koje mo┼żete obi─çi i bolje upoznati srpsku kulturu i njenu istoriju. Upoznajte manastir Ravanicu, zatim spomen park boja na Ivankovcu ili se opustiti u nekim od sjajnih ugostiteljskih objekata koji se nalaze na obali Velike Morave. Tu su i brojne kulturne, ali i sportske manifestacije.


Iako mali grad, ─ćuprija je mesto koje svojim sugra─Ĺanima pru┼ża mogu─çnost da se zabave, upoznaju i dru┼że. 

┼átutgard je moderan grad na jugu Nema─Źke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega ka┼żu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom sredi┼ítu grada nalazi se glavni trg ┼álosplac. Na njemu se ukr┼ítaju mnoge trgova─Źke ulice, nalazi se i park ┼álosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali o─Źuvanom arhitekturom.

Ono ┼íto turisti tako─Ĺe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, sli─Źna na┼íoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim ku─çama, te je idealna za ┼íoping.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere