Autobus Kolari - St. Gallen

Autobuske karte za Kolari St. Gallen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Kolari - St. Gallen

Autobus Kolari - St. Gallen

Autobuske karte za Kolari St. Gallen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    19:20
  • Sre

    Sreda

    19:20
  • Čet

    Četvrtak

    19:20
  • Pet

    Petak

    12:30
  • Sub

    Subota

    19:20
  • Ned

    Nedelja

    19:20

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    15:10
  • Sre

    Sreda

    15:10
  • Čet

    Četvrtak

    15:10
  • Pet

    Petak

    15:10
  • Sub

    Subota

    15:10
  • Ned

    Nedelja

    15:10

Udaljenost puta:

0km

Kupovina karte:

  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 12.000,00 RSD
  • Povratna: 19.200,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Kolari - St. Gallen

Kolari - St. Gallen se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Kolari - St. Gallen. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
12.000,00 RSD

Kolari su malo mesto koje se nalazi tik uz Smederevo. Pripada Podunavskom okrugu. U njemu živi svega 1089 stanovinika. Kroz njega prolazi železnički saobraćaj, a u samom naselju postoji železnička stanica. 


Ovo malo mesto se može pohvaliti crkvom Svetih apostola Petra i Pavla, a ima i jednu osnovnu školu koja nosi ime "Ilija Milosavljević Kolarac". Pored ovog u njemu postoji i dom kulture, mesna zajednica i stanica policije.

  • kolari_srbija_autobus
  • kolari_srbija_autobuski_prevoz

St. Galen je čuveni švajcarski grad opatija koji se nalazi u podnožju planine Alpa i planine Sentis, na obodu Bodenskog jezera. Ovaj grad je svoje mesto našao na krajnjem severu Švajcarske. Danas u njemu živi oko 16 hiljada ljudi, i predstavlja jedan od najurbanijih centara u istočnom delu Švajcarske. 

Ukoliko se nađete u St. Galenu obavezno obiđite sam centar grada koji odiše modernošću. Ipak, njegovo uže jezgro, takozvani Stari grad, predstavlja pravu turističku atrakciju. Čuvena opatija Furstabtei Sankt Galen predstavlja mesto gde se nalazi jedna od najbogatijih srednjevekovnih bibilioteka na svetu. Ona je zbog svog značaja stavljena pod zaštitu Unescoa. Ova prelepa katedrala vekovima je bila najvažnija benediktranska opatija u Evropi. U St. Galenu se nalazi veliki broj simpatičkih uskih uličica koje na svoj način prezentuju istoriju i kulturu ovog grada.


Osim njih, tu su i brojne taverne i stare autentične tradicionalne kafane koje domaćim i stranim turistima pružaju priliku da se opuste i uživaju u omiljenim pićima, hrani i odličnoj atmosferi.

  • st
  • st

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere