-

Autobus Kraljevo - Bazel

Autobuske karte za Kraljevo Bazel kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje i kupite karte online.

RED VOŽNJE Kraljevo - Bazel

Autobus Kraljevo - Bazel

Autobuske karte za Kraljevo Bazel kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje i kupite karte online.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    12:30
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    12:30
  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    15:00
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    15:00
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

1467km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 14.400,00 RSD
  • Povratna: 24.000,00 RSD
Popust dostupan Dalje

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    16:30
  • Sre

    Sreda

    16:30
  • Čet

    Četvrtak

    16:30
  • Pet

    Petak

    16:30
  • Sub

    Subota

    16:30
  • Ned

    Nedelja

    16:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    16:00
  • Sre

    Sreda

    16:00
  • Čet

    Četvrtak

    16:00
  • Pet

    Petak

    16:00
  • Sub

    Subota

    16:00
  • Ned

    Nedelja

    16:00

Udaljenost puta:

1467km

Kupovina karte:

  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 15.840,00 RSD
  • Povratna: 25.080,00 RSD
Popust dostupan Dalje

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine karata?

Pozovite nas - 060 333 84 80
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Kraljevo - Bazel

Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 15:13h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Kraljevo - Bazel. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Dalje" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 060 333 84 80 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1467km

Udaljenost

Najbolja cena
14.400,00 RSD

Grad Kraljevo svoje mesto našao je u centralnom delu  Srbije, u Raškom okrugu, na mestu gde se spajaju tri prelepe reke Ibar, Zapadna Morava i Ribnica. Od glavnog grada, Beograda, udaljen je malo manje od 200 km.


Ovaj prelepi grad se može pohvaliti izuzetnim prirodnim bogatstvom, fantastičnim predelima obraslim listopadnom šumom, voćnjacima i vinogradima.  Osim toga, Kraljevo predstavlja i važan trgovinski i industrijski centar jugozapadne Srbije.


U okolini Kraljeva nalazi se veliki broj poznatih srpskih lečilišta, a najpoznatije su Vrnjačka, Mataruška, Bogutovačka, Vitanovačka i Sirčanska banja. Da bi učinili Kraljevo atraktivnom destinacijom i za turiste, vredni Kraljevčani su se potrudili i organizovali niz kulturno turističkih manifestacija koje su ovaj grad oživele i u njega svake godine dovele veliki broj kako domaćih tako i stranih turista.


Ukoliko se zaputite u Kraljevo treba da znate da u njegovoj neposrednoj blizini postoji i niz prelepih starih srpskih manastira poput Žiče i Studenice, koji zaslužuju vaše vreme i pažnju. Kraljevo ima mnogo toga da vam ponudi, zato ga posetite.

  • kraljevo_srbija_autobus
  • kraljevo_srbija_autobuski_prevoz_autobuske_karte

Bazel je mali grad koji se nalazi na tromeđi između Švajcarske, Nemačke i Francuske. On je po veličini treći grad u Švajcarskoj, odmah iza Ženeve i Ciriha. Poznat je i kao centar farmaceutske industrije u ovom delu Evrope. On je ujedno i jedina švajcarska luka, zahvaljujući prelepoj reci Rajni. Umirujući ritam grada predstavlja pravi raj za sve one ljude koji iz dolaze iz velikih i bučnih metropola. Ovde niko ne žuri nigde, ulice su široke i mesta ima koliko vam duša ište za uživanje. 

Ovog puta priču o Bazelu započinjemo obilaskom prelepe luke, takozvanog Malog Bazela, u kojoj se mešaju kulture, nacije i jezici. Veliki broj turista i domaćih stanovnika koriste bicikle za obilazak grada, odlazak u kupovinu ili na posao. Tu je i čuveni most Mittlere Brucke, koji vodi do ulaska u stari deo grada, Gross Basel. Glavna ulica će vas povesti put glavnog trga Marktplatza i kantonske i gradske skupštine, Rathausa.


Na ovom glavnom trgu svakog dana se postavlja pijaca na kojoj možete kupiti neobičnu hranu, ali i cveće i druge sitničarije. Put vas dalje neizostavno vodi do katedrale Minster, koja je izgrađena u romantičko i gotskom stilu. Pešačke ulice su nanizane radnjicama sa skupocenim nakitom i satovima, pa eto prilike da ukoliko želite sebe i svoje ukućane obradujete nekim unikatnim poklonom. Spisak svih drugih mesta koje biste ovde mogli da posetite je zaista podugačak. Ipak, ostavljamo vam da ih dalje sami istražite. Kupite autobuske karte za Bazel i krenite u putešestvije kroz takozvani “lego” grad Švajcarske. 

  • bazel_svajcarska_autobus
  • bazel_svajcarska_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere