Autobus Kruševac - Duizburg

Autobuske karte za Kruševac Duizburg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Kruševac - Duizburg

Autobus Kruševac - Duizburg

Autobuske karte za Kruševac Duizburg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    13:00
  • Uto

    Utorak

    13:00
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    13:00
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    07:00
  • Čet

    Četvrtak

    07:00
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

    07:00

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 11.400,00 RSD
  • Povratna: 18.600,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    13:00
  • Čet

    Četvrtak

    13:00
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    13:00
  • Ned

    Nedelja

    13:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:00
  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

    16:00
  • Pet

    Petak

    16:00
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

    16:00

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 11.400,00 RSD
  • Povratna: 18.600,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Kruševac - Duizburg

Kruševac - Duizburg se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Kruševac - Duizburg. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
11.400,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Grad Kruševac svoje mesto našao je u centralnom delu Srbije, na mestu koje spaja najlepša prirodna dobra, prelepu reku Zapadnu Moravu i čuvenih srpskih planina Kopaonika i Jastrebca. Od Beograda je udaljen nešto manje od 200 km. Burna istorija ovog grada učinila ga je jednim od najpoznatijih u Srbiji, a dobro je poznato i da je on bio prestonica srednjevekovne srpske države. Danas ovaj grad  broji preko 75 hiljada stanovnika, a dobro je poznati i po čuvenoj Ribarskoj banji, koju svake godine poseti veliki broj straniih i domaćih turista. 

Kruševac se nalazi u Rasinskom okrugu, a poznat je i po bogatoj istoriji i tradiciji. Podigao ga je još davne 1371. godine čuveni srpski car Lazar. Danas grad Kruševac predstavlja moderan grad koji je odličan izbor za sve one koji žele da upoznaju istoriju i tradiiju srpskog naroda, obiđu čuveni Lazarev grad, crkvu Lazaricu, muzej i mnoge druge značajne građevine i zadužbine koje ovaj grad ljubomorno čuva od zaborava i uticaja vremena. Idealan je za izlete, a s obzirom da je jedan od najlepših srpskih gradova zaslužuje da se naše na meti vašeg obilaska.

Duisburg je grad koji se nalazi u Nemačkoj, u saveznoj državi Severna Tajna - Vestfalija. U njemu je svoj dom pronašlo oko 500 hiljada ljudi. U njemu postoji veliki broj fabrika u kojima se proizvodi čelik, po čemu je poznata u čitavom svetu. U njemu možete uživati u prelepim krajolicima i netaknutoj prirodi. Savremena arhitektura jedan je od zaštitnih znakova ovog grada.

Kroz Duisburg protiču dve reke, Rajna i Ruhr. Takođe, on se može pohvaliti najvećom lukom na kopnu, koja ima vrlo bogatu istoriju. Ukoliko se nađete u njemu obavezno posetite Muzej Lehmbruck, koji je igrađen u čast umetnika Wiljema Lehmbrucka, zatim brojne skulpture, ali i slike neprocenjive vrednosti iz 19. i 20. veka.

Tu je i čuvena instalacija interaktivne umetnosti, poznat kao Tigr i kornjača. Landschaftpark predstavlja mesto uživanja za sve ljubitelje izazova. U njemu imate priliku da šetate kroz prelepe vrtove, ali i da se prepustite uživate u ronilačkom centru. Takođe, posetite i čuveni Duisburgški Zoo, zološki vrt u kojem postoji veliki broj egzotičnih ptica i životinja. Uživanje u ovom gradu je zagarantovano, na vama je samo da ga posetite i prepustite mu se.  

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere