Autobus Kruševac - Štutgart

Autobuske karte za Kru┼íevac ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Kruševac - Štutgart

Autobus Kruševac - Štutgart

Autobuske karte za Kru┼íevac ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    13:00
  • Uto

    Utorak

    13:00
  • Sre

    Sreda

    13:00
  • ─îet

    ─îetvrtak

    13:00
  • Pet

    Petak

    04:00
    13:00
  • Sub

    Subota

    04:00
    13:00
  • Ned

    Nedelja

    13:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckDostava na Va┼íu adresu
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 8.280,00 RSD
  • Povratna: 13.800,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomo─ç oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Kruševac - Štutgart

Kruševac - Štutgart se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobra─çajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: De─Źiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju ┼żele─çi da vam ponudi autobuske karte po najni┼żoj tr┼żi┼ínoj ceni. Tako─Ĺe, obratite pa┼żnju na akcije koje ─Źesto imamo u na┼íoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Kru┼íevac - ┼átutgart. Nakon ┼íto se odlu─Źite za datum i vreme, kliknite na "Rezervi┼íi" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite na─Źin pla─çanja me─Ĺu kojima su li─Źno preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
8.280,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Grad Kru┼íevac svoje mesto na┼íao je u centralnom delu Srbije, na mestu koje spaja najlep┼ía prirodna dobra, prelepu reku Zapadnu Moravu i ─Źuvenih srpskih planina Kopaonika i Jastrebca. Od Beograda je udaljen ne┼íto manje od 200 km. Burna istorija ovog grada u─Źinila ga je jednim od najpoznatijih u Srbiji, a dobro je poznato i da je on bio prestonica srednjevekovne srpske dr┼żave. Danas ovaj grad  broji preko 75 hiljada stanovnika, a dobro je poznati i po ─Źuvenoj Ribarskoj banji, koju svake godine poseti veliki broj straniih i doma─çih turista. 

Kru┼íevac se nalazi u Rasinskom okrugu, a poznat je i po bogatoj istoriji i tradiciji. Podigao ga je jo┼í davne 1371. godine ─Źuveni srpski car Lazar. Danas grad Kru┼íevac predstavlja moderan grad koji je odli─Źan izbor za sve one koji ┼żele da upoznaju istoriju i tradiiju srpskog naroda, obi─Ĺu ─Źuveni Lazarev grad, crkvu Lazaricu, muzej i mnoge druge zna─Źajne gra─Ĺevine i zadu┼żbine koje ovaj grad ljubomorno ─Źuva od zaborava i uticaja vremena. Idealan je za izlete, a s obzirom da je jedan od najlep┼íih srpskih gradova zaslu┼żuje da se na┼íe na meti va┼íeg obilaska.

┼átutgard je moderan grad na jugu Nema─Źke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega ka┼żu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom sredi┼ítu grada nalazi se glavni trg ┼álosplac. Na njemu se ukr┼ítaju mnoge trgova─Źke ulice, nalazi se i park ┼álosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali o─Źuvanom arhitekturom.

Ono ┼íto turisti tako─Ĺe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, sli─Źna na┼íoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim ku─çama, te je idealna za ┼íoping.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere