Autobus Lazarevac - Tivat

Autobuske karte za Lazarevac Tivat kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Lazarevac - Tivat

Autobus Lazarevac - Tivat

Autobuske karte za Lazarevac Tivat kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    20:00
  • Uto

    Utorak

    20:00
  • Sre

    Sreda

    20:00
  • Čet

    Četvrtak

    20:00
  • Pet

    Petak

    20:00
  • Sub

    Subota

    20:00
  • Ned

    Nedelja

    20:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:20
  • Uto

    Utorak

    16:20
  • Sre

    Sreda

    16:20
  • Čet

    Četvrtak

    16:20
  • Pet

    Petak

    16:20
  • Sub

    Subota

    16:20
  • Ned

    Nedelja

    16:20

Udaljenost puta:

0km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 3.550,00 RSD
  • Povratna: 5.700,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Lazarevac - Tivat

Lazarevac - Tivat se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Lazarevac - Tivat. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
3.550,00 RSD

Lazarevac je grad koji se nalazi nedaleko od Beograda i spada u jednu od njegovih 17 opština. U njemu živi oko 26 hiljada stanovnika. Ovo je jedan od najnaseljenijih gradova u ovom delu Srbije. U neposrednoj blizini Lazarevca nalazi se čuveni rudnik uglja "Kolubara", kao i termoelektrana u Velikim Crljenima.

U Lazarevcu se nalazi i tri osnovne škole. Osim nje Lazarevac se može pohvaliti i jednom Gimnazijom i Srednjom tehinčkom školom ekonomskog smera. 

Lazarevac je poznat po velikom broju kulturno umetničkih društava, koje i danas uspešno rade i trude se da održe našu tradiciju i kulturu. U gradu postoji i biblioteka "Dimitrije Tucović". U njemu imate priliku da vidite i spomen crkvu sa kosturnicom u kojoj se nalaze mošti ratnika poginulih u čuvenoj Kolubarskoj bici.

  • lazarevac_srbija_autobus
  • lazarevac_srbija_autobuske_karte

Tivat predstavlja jedan od najposećenijih gradova u Crnoj Gori. U njemu se nalazi aerodrom, pa je odlična polazišna tačka za sve ostale delove ove zemlje. On je jedan od najmlađih gradova Crne Gore. Nalazi se nadomak Kotora, od kojeg ga odvaja planina Vrmac. U njemu su nekada svoje odmore provodili kraljevi, vladari i plemići, a i danas je mesto koje okuplja bogate, slavne i one koji znaju da žive život punim plućima. U njemu postoji prelepo šetalište na kojem osim uživanja u šetnji, hrani i piću imate priliku da vidite prelepe usidrene jahte i luksuzne brodove od kojih zastaje dah. 

U njemu nema nekih prelepih plaža, jer su uz obalu na većem delu postavljene betonske ponte. Ipak, uživanje je pogled na pučinu i prelepo čisto more koje se presijava na letnjem suncu. Tu je i gradski park, uređen na zemljištu koje je nekada pripadalo plemićkim porodicama iz Kotora. U njemu se nalazi brojno bilje, veliki broj jela, borova, kedra….  Obiđite letnjikovac Buća, koji je danas pretvoren u muzej i galeriju, zatim selo Gornja Lastva, u kojem se nalaze prelepe kamene kuće i crkva posvećena rođenju Bogorodice. U Tivatskom zalivu nalaze se i tri fantastična ostrva, Ostrvo cveća, Ostrv Sveti Marko i Gospa od Milosrđa.. Svako od njih nosi posebnu čar, pa bi bilo idealno da ih obiđete. Takođe, TIvat je idealan za mlade ljude željne provoda, jer se u njemu nalazi veliki broj barova na otvorenom koji nude ludi noćni provod uz razne muzičke stilove. Dođite, provedite se, uživajte.

  • Tivat_crna_gora_autobus
  • Tivat_crna_gora_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere