Autobus Mladenovac - St. Gallen

Autobuske karte za Mladenovac St. Gallen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Mladenovac - St. Gallen

Autobus Mladenovac - St. Gallen

Autobuske karte za Mladenovac St. Gallen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    16:45
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    16:45
  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    18:00
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    18:00
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

1212km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 11.550,00 RSD
  • Povratna: 19.950,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    19:00
  • Sre

    Sreda

    19:00
  • Čet

    Četvrtak

    19:00
  • Pet

    Petak

    12:15
  • Sub

    Subota

    19:00
  • Ned

    Nedelja

    19:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    15:10
  • Sre

    Sreda

    15:10
  • Čet

    Četvrtak

    15:10
  • Pet

    Petak

    15:10
  • Sub

    Subota

    15:10
  • Ned

    Nedelja

    15:10

Udaljenost puta:

1212km

Kupovina karte:

  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 13.200,00 RSD
  • Povratna: 21.600,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Mladenovac - St. Gallen

Mladenovac - St. Gallen se nalaze na udaljenosti od 1212 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 12:39h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Mladenovac - St. Gallen. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1212km

Udaljenost

Najbolja cena
11.550,00 RSD

Mladenovac je mali grad koji pripada području našeg glavnog grada, Beograda. U njemu živi oko 26 hiljada ljudi. Nadomak Beograda živi ovaj mali grad i svojim posetiocima pruža priliku za uživanje, šetnju, razgledanje.


Mnogima je poznat po čuvenoj Selter banji, u koju svake godine dođe veliki broj onih kojima je potrebna relaksacija ili oporavak posle teških bolesti ili  povreda.


Osim po Seltersu, Mladenovac je poznat i po Rabrovačkom i Markovačkom jezeru, a ljubiteljima lova i po prelepoj planini Kosmaj. U ovoj opštini se polako, ali sigurno radi na razvoju seoskog turizma, a jedno od prvih zanimljivosti jeste sada već poznato Etno selo Amerić.


Svojim izgledom, životinjskim svetom i prirodom ovo etno selo privuklo je pažnju velikog broja turista u protekloj godini. Na samo 50 km od Beograda nalazi se prelepi gradić koji zaslužuje da se nađe na meti vašeg obilaska.

  • mladenovac_srbija_autobus
  • mladenovac_srbija_autobuski_prevoz_autobuske_karte

St. Galen je čuveni švajcarski grad opatija koji se nalazi u podnožju planine Alpa i planine Sentis, na obodu Bodenskog jezera. Ovaj grad je svoje mesto našao na krajnjem severu Švajcarske. Danas u njemu živi oko 16 hiljada ljudi, i predstavlja jedan od najurbanijih centara u istočnom delu Švajcarske. 

Ukoliko se nađete u St. Galenu obavezno obiđite sam centar grada koji odiše modernošću. Ipak, njegovo uže jezgro, takozvani Stari grad, predstavlja pravu turističku atrakciju. Čuvena opatija Furstabtei Sankt Galen predstavlja mesto gde se nalazi jedna od najbogatijih srednjevekovnih bibilioteka na svetu. Ona je zbog svog značaja stavljena pod zaštitu Unescoa. Ova prelepa katedrala vekovima je bila najvažnija benediktranska opatija u Evropi. U St. Galenu se nalazi veliki broj simpatičkih uskih uličica koje na svoj način prezentuju istoriju i kulturu ovog grada.


Osim njih, tu su i brojne taverne i stare autentične tradicionalne kafane koje domaćim i stranim turistima pružaju priliku da se opuste i uživaju u omiljenim pićima, hrani i odličnoj atmosferi.

  • st
  • st

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere