Autobus Novi Sad - Landsberg

Autobuske karte za Novi Sad Landsberg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Novi Sad - Landsberg

Autobus Novi Sad - Landsberg

Autobuske karte za Novi Sad Landsberg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    18:30
  • Uto

    Utorak

    18:30
  • Sre

    Sreda

    18:30
  • Čet

    Četvrtak

    18:30
  • Pet

    Petak

    18:30
  • Sub

    Subota

    18:30
  • Ned

    Nedelja

    18:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    17:00
  • Uto

    Utorak

    17:00
  • Sre

    Sreda

    17:00
  • Čet

    Četvrtak

    17:00
  • Pet

    Petak

    17:00
  • Sub

    Subota

    17:00
  • Ned

    Nedelja

    17:00

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 7.080,00 RSD
  • Povratna: 10.680,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Novi Sad - Landsberg

Novi Sad - Landsberg se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Novi Sad - Landsberg. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
7.080,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Novi Sad je drugi po redu najveći grad u Srbiji i centar autonomne pokrajine Vojvodine. Ovaj prelepi srpski grad oličenje je srpske kulture, a zbog njegove lepote mnogi nazivaju “Srpskom Atinom”.


U njemu živi oko 350 hiljada ljudi, a od Beograda je udaljen oko 93 km. On se može pohvaliti sa sopstvenim univerzitetom, na kojem se svake godine iškoluje veliki broj srpske omladine. Osim toga, Novi Sad zauzima i jako važno mesto kada je celokupna industrija Srbije u pitanju.


On je veoma važna alka u čitavom sistemu funkcionisanja pokrajine Vojvodine, jer je takođe i zdravstveni, finansijski i ekonomski centar ovog dela Srbije. 


Grad Novi  Sad je često domaćin međunarodnih i domaćih naučnih, privrednih, kulturnih, sportskih manifestacija, a u svetu je poznat i kao grad s velikim brojem muzeja, galerija, pozorišta… Smešten na prelepim obalama reke Dunava ovaj grad ima odlične predispozicije za dalji i veći razvoj turizma.


U njemu se nalazi fascinantna Petrovaradinska tvrđava na kojoj su pronađeni arheološki ostaci iz svih istorijskih epoha. Poslednjih godina, Novi Sad je postao poznat i po čuvenom Exit festivalu koji je privukao impozantan broj posetilaca iz čitavog sveta. 

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere