Autobus Novi Sad - Štutgart

Autobuske karte za Novi Sad ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Novi Sad - Štutgart

Autobus Novi Sad - Štutgart

Autobuske karte za Novi Sad ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    15:00
  • Sre

    Sreda

  • ─îet

    ─îetvrtak

    15:00
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    15:00
  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    15:30
  • Sre

    Sreda

  • ─îet

    ─îetvrtak

    15:30
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    15:30
  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 6.100,00 RSD
  • Povratna: 12.200,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    18:30
  • Uto

    Utorak

    18:30
  • Sre

    Sreda

    18:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    18:30
  • Pet

    Petak

    09:30
    18:30
  • Sub

    Subota

    09:30
    18:30
  • Ned

    Nedelja

    18:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckDostava na Va┼íu adresu
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 7.800,00 RSD
  • Povratna: 12.600,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomo─ç oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Novi Sad - Štutgart

Novi Sad - Štutgart se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobra─çajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: De─Źiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju ┼żele─çi da vam ponudi autobuske karte po najni┼żoj tr┼żi┼ínoj ceni. Tako─Ĺe, obratite pa┼żnju na akcije koje ─Źesto imamo u na┼íoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Novi Sad - ┼átutgart. Nakon ┼íto se odlu─Źite za datum i vreme, kliknite na "Rezervi┼íi" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite na─Źin pla─çanja me─Ĺu kojima su li─Źno preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
6.100,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Novi Sad je drugi po redu najve─çi grad u Srbiji i centar autonomne pokrajine Vojvodine. Ovaj prelepi srpski grad oli─Źenje je srpske kulture, a zbog njegove lepote mnogi nazivaju ÔÇťSrpskom AtinomÔÇŁ.


U njemu ┼żivi oko 350 hiljada ljudi, a od Beograda je udaljen oko 93 km. On se mo┼że pohvaliti sa sopstvenim univerzitetom, na kojem se svake godine i┼íkoluje veliki broj srpske omladine. Osim toga, Novi Sad zauzima i jako va┼żno mesto kada je celokupna industrija Srbije u pitanju.


On je veoma va┼żna alka u ─Źitavom sistemu funkcionisanja pokrajine Vojvodine, jer je tako─Ĺe i zdravstveni, finansijski i ekonomski centar ovog dela Srbije. 


Grad Novi  Sad je ─Źesto doma─çin me─Ĺunarodnih i doma─çih nau─Źnih, privrednih, kulturnih, sportskih manifestacija, a u svetu je poznat i kao grad s velikim brojem muzeja, galerija, pozori┼ítaÔÇŽ Sme┼íten na prelepim obalama reke Dunava ovaj grad ima odli─Źne predispozicije za dalji i ve─çi razvoj turizma.


U njemu se nalazi fascinantna Petrovaradinska tvr─Ĺava na kojoj su prona─Ĺeni arheolo┼íki ostaci iz svih istorijskih epoha. Poslednjih godina, Novi Sad je postao poznat i po ─Źuvenom Exit festivalu koji je privukao impozantan broj posetilaca iz ─Źitavog sveta. 

┼átutgard je moderan grad na jugu Nema─Źke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega ka┼żu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom sredi┼ítu grada nalazi se glavni trg ┼álosplac. Na njemu se ukr┼ítaju mnoge trgova─Źke ulice, nalazi se i park ┼álosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali o─Źuvanom arhitekturom.

Ono ┼íto turisti tako─Ĺe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, sli─Źna na┼íoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim ku─çama, te je idealna za ┼íoping.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere