Autobus Paraćin - Nirnberg

Autobuske karte za Paraćin Nirnberg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Paraćin - Nirnberg

Autobus Paraćin - Nirnberg

Autobuske karte za Paraćin Nirnberg kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:00
  • Uto

    Utorak

    14:00
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    14:00
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    15:30
  • Čet

    Četvrtak

    15:30
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

    15:30

Udaljenost puta:

1282km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 8.850,00 RSD
  • Povratna: 14.750,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    14:00
  • Čet

    Četvrtak

    14:00
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    14:00
  • Ned

    Nedelja

    14:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    15:30
  • Uto

    Utorak

    15:30
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    15:30
  • Sub

    Subota

    15:30
  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

1282km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 8.850,00 RSD
  • Povratna: 14.750,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Paraćin - Nirnberg

Paraćin - Nirnberg se nalaze na udaljenosti od 1282 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 12:59h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Paraćin - Nirnberg. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1282km

Udaljenost

Najbolja cena
8.850,00 RSD

Paraćin je grad koji je smešten u Centralnom Pomoravlju. On je jedan od 3 najveća grada u ovom delu Srbije. U njemu živi oko 26 hiljada ljudi.


Paraćin je mnogima poznat po proizvodnji stakla, ali i po najboljim domaćim slatkišima koji se prave u fabrici Paraćinka. Od Beograda je udaljen oko 156 km. 


Kao grad sa bogatom istorijom u Paraćinu se nalazi veliki broj interesantnih stvari koje potiču još iz neolitskog doba, a smešteni su u bogatom paraćinskom muzeju. Paraćin se može pohvaliti prelepim izletištem Grza, koje sa jezercetom predstavlja pravi mali raj za oči.


Paraćin je, takođe, poznat po odličnim restoranima i kafanama, tako da ukoliko volite dobar zalogaj obavezno svratite u neki od paraćinskih ugostiteljskih objekata. 

  • paraćin_srbija_autobus
  • paraćin_srbija_autobuski_prevoz_autobuske_karte

Nirnberg predstavlja ekonomski i kulturni centar, koji je svoje mesto našao u oblasti koja nosi naziv Frankonija. Posle Minhena on je drugi grad po veličini u Bavarskoj. Ovaj grad potiče još iz davne 1050.godine i nekada je imao veoma veliki značaj kada je politika i ekonomija u pitanju. Iako su se danas stvari dosta promenile ovaj grad je postao značajan turistički potencijal Nemačke. 

U njemu se nalazi veliki broj muzeja u kojima do detalja možete upoznati njegovu kulturu, fantastičnu arhitekturu, ali i uživati u ukusnim tradicionalnim specijalitetima i šetnji po fascinantnim pijacama. Ukoliko želite da na pravi način doživite Nirnberg onda je pravo vreme za posetu oko Nove godine i Božića.

Tada ćete imati mogućnost da uživate u čuvenom Kristkindlesmarktu ili Božićnom vašaru. Ceo grad obavijen je velikim brojem svetiljki, koje će vas vratiti u dane detinjstva. Na tezgama možete videti prelepe autentične tradicionalne ukrase i igračke, koje su ručno izrađene. Ukoliko volite šoping, ovaj grad je definitivno prava destinacija za vas.

Uživajte u Ulici Brajte Gase, koja vodi od Hauptmarkta do železničke stanice i ljubiteljima šopinga predstavlja pravu zanimaciju. Osim toga, tu je i prelepi Nirnberški zamak, Kajzerburg, koji je simbol grada još od davnina. Probajte i neodoljive nirnberške kobasice... Bićete oduševljeni. Mnogo je toga što ovaj fenomenalni grad nudi, na vama je samo da ga posetite i uživate. 

  • nirnberg_nemačka_autobus
  • nirnberg_nemačka_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere