Autobus Paraćin - Štutgart

Autobuske karte za Para─çin ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Paraćin - Štutgart

Autobus Paraćin - Štutgart

Autobuske karte za Para─çin ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:00
  • Uto

    Utorak

    14:00
  • Sre

    Sreda

    14:00
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:00
  • Pet

    Petak

    04:40
    14:00
  • Sub

    Subota

    04.40
    14:00
  • Ned

    Nedelja

    14:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckDostava na Va┼íu adresu
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 8.280,00 RSD
  • Povratna: 13.800,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomo─ç oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Paraćin - Štutgart

Paraćin - Štutgart se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobra─çajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: De─Źiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju ┼żele─çi da vam ponudi autobuske karte po najni┼żoj tr┼żi┼ínoj ceni. Tako─Ĺe, obratite pa┼żnju na akcije koje ─Źesto imamo u na┼íoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Para─çin - ┼átutgart. Nakon ┼íto se odlu─Źite za datum i vreme, kliknite na "Rezervi┼íi" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite na─Źin pla─çanja me─Ĺu kojima su li─Źno preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
8.280,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Para─çin je grad koji je sme┼íten u Centralnom Pomoravlju. On je jedan od 3 najve─ça grada u ovom delu Srbije. U njemu ┼żivi oko 26 hiljada ljudi.


Para─çin je mnogima poznat po proizvodnji stakla, ali i po najboljim doma─çim slatki┼íima koji se prave u fabrici Para─çinka. Od Beograda je udaljen oko 156 km. 


Kao grad sa bogatom istorijom u Para─çinu se nalazi veliki broj interesantnih stvari koje poti─Źu jo┼í iz neolitskog doba, a sme┼íteni su u bogatom para─çinskom muzeju. Para─çin se mo┼że pohvaliti prelepim izleti┼ítem Grza, koje sa jezercetom predstavlja pravi mali raj za o─Źi.


Para─çin je, tako─Ĺe, poznat po odli─Źnim restoranima i kafanama, tako da ukoliko volite dobar zalogaj obavezno svratite u neki od para─çinskih ugostiteljskih objekata. 

┼átutgard je moderan grad na jugu Nema─Źke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega ka┼żu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom sredi┼ítu grada nalazi se glavni trg ┼álosplac. Na njemu se ukr┼ítaju mnoge trgova─Źke ulice, nalazi se i park ┼álosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali o─Źuvanom arhitekturom.

Ono ┼íto turisti tako─Ĺe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, sli─Źna na┼íoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim ku─çama, te je idealna za ┼íoping.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere