Autobus Pojate - Cirih

Autobuske karte za Pojate Cirih kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Pojate - Cirih

Autobus Pojate - Cirih

Autobuske karte za Pojate Cirih kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    17:00
  • Sre

    Sreda

    17:00
  • Čet

    Četvrtak

    17:00
  • Pet

    Petak

    10:30
  • Sub

    Subota

    17:00
  • Ned

    Nedelja

    17:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    14:00
  • Sre

    Sreda

    14:00
  • Čet

    Četvrtak

    14:00
  • Pet

    Petak

    14:00
  • Sub

    Subota

    14:00
  • Ned

    Nedelja

    14:00

Udaljenost puta:

0km

Kupovina karte:

  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 12.000,00 RSD
  • Povratna: 19.200,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Pojate - Cirih

Pojate - Cirih se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Pojate - Cirih. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
12.000,00 RSD

Pojate je malo mesto smešteno u opštini Ćićevac i pripada Rasinskom okrugu. U njemu je svoj dom našlo oko 1000 stanovinka. Mnogima je poznat zbog auto-puta Beograd - Niš, koji kroz njega prolazi. Ovo malo selo nalazi se u plodnoj ravnici, u blizini Jovanovačke reke. U njemu postoji jedna osnovna škola, koja ima samo četiri razreda.

Osim osnovne škole Pojate ima i dom kulture i crkvu Svetog tome, koji je ujedno i seoska slava. Pojate imaju svoju privatnu radio stanicu, koja nosi naziv Top radio. Njegov program se već deset godina emituje i to 24 sata dnevno. Od Beograda je udaljeno oko 170 km.  

  • pojate_srbija_autobus
  • pojate_srbija_autobuski_prevoz

Ako želite da posetite mesto gde se najbolje i najkvalitetnije živi, onda je Cirih pravi izbor za vas. Najveći je grad u Švajcarskoj, a ono po čemu ga svi znaju nisu satovi, već najukusnije čokolade, veliki broj banaka iz celog sveta i sočni sirevi.

U turističkoj ponudi grada je mnoštvo muzeja, katedrala i spomenika. Najpopularnije mesto za turiste je Muzej igračaka, a Cirih ima i muzej tramvaja, severnoameričkih Indijanaca, dizajna, medicine i mnoštvo drugih pa vam treba nekoliko dana kako bi obišli sve.

Oni koji vole čokoladu, moraju se pripremiti na to da će se kući vratiti sa nekoliko kilograma viška, pošto su u samom centru grada smeštene fabrike i prodavnice kompanija “Nestle”, “Toblerone” i “Lind”, koje su otvorene za posetioce. Naročito je popularna vožnja čuvenim “čokoladnim” vozom koji se kreće kroz grad.

Zapadni deo grada, Cirih Vest, namenjen je za one koji vole da izlaze i provode se, a noćni život je odličan. Nravno postoji i veliki broj parkova za one koji vole mirnije šetnje gradom, ali i restorani sa odličnom hranom.

  • cirih-svajcarska
  • cirih-svajcarska-autobuske-karte
  • cirih-svajcarska-autobuski-prevoz

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere