Autobus Subotica - Memingen

Autobuske karte za Subotica Memingen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Subotica - Memingen

Autobus Subotica - Memingen

Autobuske karte za Subotica Memingen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    20:00
  • Uto

    Utorak

    20:00
  • Sre

    Sreda

    20:00
  • Čet

    Četvrtak

    20:00
  • Pet

    Petak

    20:00
  • Sub

    Subota

    20:00
  • Ned

    Nedelja

    20:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:00
  • Uto

    Utorak

    16:00
  • Sre

    Sreda

    16:00
  • Čet

    Četvrtak

    16:00
  • Pet

    Petak

    16:00
  • Sub

    Subota

    16:00
  • Ned

    Nedelja

    16:00

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 6.600,00 RSD
  • Povratna: 10.200,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i subotom 08-15h.

Informacije za Autobus Subotica - Memingen

Subotica - Memingen se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Subotica - Memingen. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
6.600,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Subotica je grad koji se nalazi na krajnjem severu naše zemlje, na samoj granici Srbije i Mađarske. Smeštena na mestu gde se mešaju dve različite kulture, dve nacionalnosti i načina života.


Subotica je mesto koje godinama spaja dva naroda, Srbe i Mađare. Po veličini ona je drugi grad u Vojvodini, a u njoj živi oko 100 hiljada ljudi. Od granice sa Mađarskom deli je samo 10 km, a od Beograda je udaljena 190 km.


Vrednim radom i trudom žitelji ovog grada doprineli su činjenici da je Subotica postala kulturni, privredni i turistički centar severne Bačke. U Subotici postoji dosta zanimljivosti, a neke od najlepših su Palićko jezero, Palićki Zoo vrt, Gradska kuća, Sinagoga, a u blizini je i čuvena vinarija Zvonko Bogdan, koja vam pruža mogućnost da probate neka od naših domaćih najlepših vina.


Tu je i prelepa Rajhlova palata, koja svojim izgledom izaziva veliku pažnju i divljenje domaćih i stranih turista. Subotica je jedan moderan grad, koji svima nudi priliku za uživanje i opuštanje.

Memingen je nemački grad koji se nalazi u Bavarskoj i broji oko 42 hiljade stanovnika. Nalazi se u blizini Minhena i Štutgarta. Ovaj grad se smatra jednim od najočuvanijih gradova Nemačke, a njegov stari deo prestavlja spoj niza starih objekata, palata, utvrđenja i dvorova, pa predstavlja vrlo zanimljivu turističku destinaciju. U njemu imate priliku da uživate u laganoj šetnji, ali i da probate neki od čuvenih lokalnih specijaliteta. 

Do nedavno ovaj grad je bio mesto koje nije imalo veliki broj posetilaca. To su bili mahom ljudi iz okolnih mesta, ali se to promenilo nakon što je ovaj grad dobio svoj aerodrom. Od tog trenutka on postaje vrlo atraktivna destinacija za putovanje. Danas je on grad u koji godišnje dođe veliki broj internacionalnih turista. Svojim šaromom i gostoljubivošću ovaj gradić je pokupio simpatije velikog broja onih koji su u njemu proveli makar jedno popodne. S obzirom da je ovo mali grad, za njegov obilazak možete koristiti bicikl ili ga pak obići za svega nekoliko sati pešaka.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere