Autobus Subotica - Štutgart

Autobuske karte za Subotica ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Subotica - Štutgart

Autobus Subotica - Štutgart

Autobuske karte za Subotica ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    19:30
  • Uto

    Utorak

    19:30
  • Sre

    Sreda

    19:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    19:30
  • Pet

    Petak

    0
    19:30
  • Sub

    Subota

    0
    19:30
  • Ned

    Nedelja

    19:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckDostava na Va┼íu adresu
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 7.800,00 RSD
  • Povratna: 12.600,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomo─ç oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Subotica - Štutgart

Subotica - Štutgart se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobra─çajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: De─Źiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju ┼żele─çi da vam ponudi autobuske karte po najni┼żoj tr┼żi┼ínoj ceni. Tako─Ĺe, obratite pa┼żnju na akcije koje ─Źesto imamo u na┼íoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Subotica - ┼átutgart. Nakon ┼íto se odlu─Źite za datum i vreme, kliknite na "Rezervi┼íi" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite na─Źin pla─çanja me─Ĺu kojima su li─Źno preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
7.800,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Subotica je grad koji se nalazi na krajnjem severu na┼íe zemlje, na samoj granici Srbije i Ma─Ĺarske. Sme┼ítena na mestu gde se me┼íaju dve razli─Źite kulture, dve nacionalnosti i na─Źina ┼żivota.


Subotica je mesto koje godinama spaja dva naroda, Srbe i Ma─Ĺare. Po veli─Źini ona je drugi grad u Vojvodini, a u njoj ┼żivi oko 100 hiljada ljudi. Od granice sa Ma─Ĺarskom deli je samo 10 km, a od Beograda je udaljena 190 km.


Vrednim radom i trudom ┼żitelji ovog grada doprineli su ─Źinjenici da je Subotica postala kulturni, privredni i turisti─Źki centar severne Ba─Źke. U Subotici postoji dosta zanimljivosti, a neke od najlep┼íih su Pali─çko jezero, Pali─çki Zoo vrt, Gradska ku─ça, Sinagoga, a u blizini je i ─Źuvena vinarija Zvonko Bogdan, koja vam pru┼ża mogu─çnost da probate neka od na┼íih doma─çih najlep┼íih vina.


Tu je i prelepa Rajhlova palata, koja svojim izgledom izaziva veliku pa┼żnju i divljenje doma─çih i stranih turista. Subotica je jedan moderan grad, koji svima nudi priliku za u┼żivanje i opu┼ítanje.

┼átutgard je moderan grad na jugu Nema─Źke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega ka┼żu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom sredi┼ítu grada nalazi se glavni trg ┼álosplac. Na njemu se ukr┼ítaju mnoge trgova─Źke ulice, nalazi se i park ┼álosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali o─Źuvanom arhitekturom.

Ono ┼íto turisti tako─Ĺe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, sli─Źna na┼íoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim ku─çama, te je idealna za ┼íoping.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere