Autobus Užice - Budva

Autobuske karte za Užice Budva kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Užice - Budva

Autobus Užice - Budva

Autobuske karte za Užice Budva kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    22:30
  • Uto

    Utorak

    22:30
  • Sre

    Sreda

    22:30
  • Čet

    Četvrtak

    22:30
  • Pet

    Petak

    22:30
  • Sub

    Subota

    22:30
  • Ned

    Nedelja

    22:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    17:00
  • Uto

    Utorak

    17:00
  • Sre

    Sreda

    17:00
  • Čet

    Četvrtak

    17:00
  • Pet

    Petak

    17:00
  • Sub

    Subota

    17:00
  • Ned

    Nedelja

    17:00

Udaljenost puta:

325km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 1.750,00 RSD
  • Povratna: 2.800,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Užice - Budva

Užice - Budva se nalaze na udaljenosti od 325 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 06:40h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Užice - Budva. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
325km

Udaljenost

Najbolja cena
1.750,00 RSD

Užice je grad koji se nalazi u Zlatiborksom okrugu. U njemu živi oko 52 hiljade ljudi. Kroz Užice protiče reka Đetinja, koja gradu daje posebnu čar. U njemu možete videti brojne srednjevekovne ruševine. Ime užive dobio je 1992. godine, a do tad je nosio ime Titovo Užice.

U njemu se većina stanovništva bavi radom u industriji, a proteklih nekoliko godina je u ovom gradu i njegovoj okolini oživelo gajenje voća, naročito malina. 

Užice je grad koji ima više naselja među kojima je najveće i najpoznatije Sevojno. U njegovoj blizini nalazi se i čuvena planina Zlatibor, koja predstavlja jednu od najpoznatijih planina u Srbiji. Od Beograda Užice je udaljeno oko 166 km. 

  • užice_srbija_autobus
  • užice_srbija_autobuski_prevoz

Budva je primorski grfad koji se nalazi na Jadranskom moru u Crnoj Gori. Mnogim turistima pažnju zaokuplja upravo čuvena Budvanska rivijera, koja predstavlja centar crnogorskog turizma. Osim lepih plaža i kristalno čistog mora, Budva se može pohvaliti i bogatim noćnim životom. Upravo zbog toga je ona jedno od najposećenijih mesta kada je ova država u pitanju. 


Ukoliko dođete u Budvu trebalo biste da znate da je ova crnogorska metropola stara čak 2500 godina i da ima dobro očuvani stari grad u kojem se zaista može uživati. Tu je veliki broj srednjevekovnih građevina i kulturno istorijskih spomenika. Obiđite Citadelu, Muzej grada Budve, Modernu galeriju Budve, Spomen dom Stjepanu Mitrov LJubiši i mnogo drugog. Krase ga takođe i prelepe peščane plaže, kao i bogati noćni život. U neposrednoj blizini su i druga zanimljiva mesta, do kojih možete doći čak i peške, a to su Bečići. Nešto dalje je Sveti Stefan, a tu je i Petrovac. Svako od ovih mesta je zaista impesivno i vredi ga posetiti. AKo volite urbana mesta, aktivan odmor i znate da uživate Budva je idealno mesto za vas.

  • budva_crna_gora_autobus
  • budva_crna_gora_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere