Autobus Velika Plana - Berlin

Autobuske karte za Velika Plana Berlin kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Velika Plana - Berlin

Autobus Velika Plana - Berlin

Autobuske karte za Velika Plana Berlin kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    10:00
  • Čet

    Četvrtak

    10:00
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    15:00
  • Ned

    Nedelja

    15:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    17:00
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

    17:00
  • Pet

    Petak

    17:00
  • Sub

    Subota

    17:00
  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

1333km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 11.172,00 RSD
  • Povratna: 18.228,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Velika Plana - Berlin

Velika Plana - Berlin se nalaze na udaljenosti od 1333 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 13:57h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Velika Plana - Berlin. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1333km

Udaljenost

Najbolja cena
11.172,00 RSD

Velika Plana je grad u Srbiji koji priprada Podunavskom okrugu. U njemu živi oko 16 hiljada ljudi. Ovaj grad se može pohvaliti vrlo dugom istorijom, brojnim kulturno istorijskim spomenicima i neobično lepom prirodom.


Okružena s dvema prelepim rekama, s jedne strane Velikom Moravom, s druge strane Jasenicom, ovaj grad predstavlja pravi mali raj za sve ljubitelje prirodnih lepota.  Od Beograda ga deli svega 92 km.


Velika Plana ima velike turističke potencijale, ali su oni nedovoljno iskorišćeni. Kao jedno od najstarijih srpskih mesta Velika Plana obiluje zanimljivim ostacima koji datiraju čak iz praistorije. Njen najvažniji kulturno-istorijski spomenik je manastir Koporin, zadužbina despota Stefana Lazarevića - Visokog.


Interesantna za obilzak je i crkva Zahvalnica, u kojoj se čuvaju dela našeg najvećeg slikara Paje Jovanovića. Na svojoj turističkoj popularnosti Velika Plana je dobila i nakon što je u njoj otvoreno moderno etno selo “Moravski konaci”. Idealna je za odmor, uživanje i opuštanje,zato je posetite. 

  • velika_plana_srbija_autobus
  • velika_plana_srbija_autobuski_prevoz_autobuske_karte

Berlin je najveći i glavni grad Nemačke. Posle Londona on predstavlja drugi najveći grad u Evropskoj uniji. Kroz ovaj prelepi grad protiču reke Špreji i Hafel. U njemu živi oko 3 440 441 stanovnika. Podeljen je na 12 opština od kojih svaka ima vladu, koju čini pet ministara i predsednik varoši. Berlin važi za jedan od najmlađih evropskih gradova, koji je nastao u 12. veku.

Veoma bogata i komplikovana istorija Nemačke zacrtana je i sačuvana u brojnim impozantnim delima nemačke arhitekture. Poznat je i po tome što ga čuveni nemački vladar, Adlof Hitler nije voleo i želeo je gotovo celog da ga promeni. U njemu se nalazi i čuveni Berlinski zid, koji služi kao turistička atrakcija i podsećanje na sve što je nemački narod proživeo u istoriji.

Osim njega tu je i Brelinski televizijski toranj, visok čak 368 metara. Još jedna poznata građevina koja krasi ovaj grad jeste i čuvena Brandenburška Kapija. Simbol koji ćete primetiti na grbu Berlina je medved. On je odraz jednog modernog i otvorenog grada koji je prijateljski nastrojen prema svima koji žele da ga posete i bolje upoznaju. 


  • berlin_nemačka_autobus
  • berlin_nemačka_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere