Autobus Velika Plana - Štutgart

Autobuske karte za Velika Plana Štutgart kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Velika Plana - Štutgart

Autobus Velika Plana - Štutgart

Autobuske karte za Velika Plana Štutgart kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    15:00
  • Uto

    Utorak

    15:00
  • Sre

    Sreda

    15:00
  • Čet

    Četvrtak

    15:00
  • Pet

    Petak

    15:00
  • Sub

    Subota

    15:00
  • Ned

    Nedelja

    15:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • Čet

    Četvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

1330km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 9.322,00 RSD
  • Povratna: 14.750,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Velika Plana - Štutgart

Velika Plana - Štutgart se nalaze na udaljenosti od 1330 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 13:13h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Velika Plana - Štutgart. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1330km

Udaljenost

Najbolja cena
9.322,00 RSD

Velika Plana je grad u Srbiji koji priprada Podunavskom okrugu. U njemu živi oko 16 hiljada ljudi. Ovaj grad se može pohvaliti vrlo dugom istorijom, brojnim kulturno istorijskim spomenicima i neobično lepom prirodom.


Okružena s dvema prelepim rekama, s jedne strane Velikom Moravom, s druge strane Jasenicom, ovaj grad predstavlja pravi mali raj za sve ljubitelje prirodnih lepota.  Od Beograda ga deli svega 92 km.


Velika Plana ima velike turističke potencijale, ali su oni nedovoljno iskorišćeni. Kao jedno od najstarijih srpskih mesta Velika Plana obiluje zanimljivim ostacima koji datiraju čak iz praistorije. Njen najvažniji kulturno-istorijski spomenik je manastir Koporin, zadužbina despota Stefana Lazarevića - Visokog.


Interesantna za obilzak je i crkva Zahvalnica, u kojoj se čuvaju dela našeg najvećeg slikara Paje Jovanovića. Na svojoj turističkoj popularnosti Velika Plana je dobila i nakon što je u njoj otvoreno moderno etno selo “Moravski konaci”. Idealna je za odmor, uživanje i opuštanje,zato je posetite. 

  • velika_plana_srbija_autobus
  • velika_plana_srbija_autobuski_prevoz_autobuske_karte

Štutgard je moderan grad na jugu Nemačke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega kažu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom središtu grada nalazi se glavni trg Šlosplac. Na njemu se ukrštaju mnoge trgovačke ulice, nalazi se i park Šlosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali očuvanom arhitekturom.

Ono što turisti takođe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, slična našoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim kućama, te je idealna za šoping.

  • grad_stutgart_nemacka_autobski_prevoz
  • grad_stutgart_nemacka_autobski_prevoz_2

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere