Autobus Velika Plana - Štutgart

Autobuske karte za Velika Plana ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Velika Plana - Štutgart

Autobus Velika Plana - Štutgart

Autobuske karte za Velika Plana ┼átutgart kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    12:30
  • Sre

    Sreda

  • ─îet

    ─îetvrtak

    12:30
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    12:30
  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    15:30
  • Sre

    Sreda

  • ─îet

    ─îetvrtak

    15:30
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    15:30
  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 6.100,00 RSD
  • Povratna: 12.200,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    15:00
  • Uto

    Utorak

    15:00
  • Sre

    Sreda

    15:00
  • ─îet

    ─îetvrtak

    15:00
  • Pet

    Petak

    06:00
    15:00
  • Sub

    Subota

    06:00
    15:00
  • Ned

    Nedelja

    15:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    14:30
  • Uto

    Utorak

    14:30
  • Sre

    Sreda

    14:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    14:30
  • Pet

    Petak

    14:30
  • Sub

    Subota

    14:30
  • Ned

    Nedelja

    14:30

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckDostava na Va┼íu adresu
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 8.280,00 RSD
  • Povratna: 13.800,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomo─ç oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Velika Plana - Štutgart

Velika Plana - Štutgart se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobra─çajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: De─Źiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju ┼żele─çi da vam ponudi autobuske karte po najni┼żoj tr┼żi┼ínoj ceni. Tako─Ĺe, obratite pa┼żnju na akcije koje ─Źesto imamo u na┼íoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Velika Plana - ┼átutgart. Nakon ┼íto se odlu─Źite za datum i vreme, kliknite na "Rezervi┼íi" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite na─Źin pla─çanja me─Ĺu kojima su li─Źno preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
6.100,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Velika Plana je grad u Srbiji koji priprada Podunavskom okrugu. U njemu ┼żivi oko 16 hiljada ljudi. Ovaj grad se mo┼że pohvaliti vrlo dugom istorijom, brojnim kulturno istorijskim spomenicima i neobi─Źno lepom prirodom.


Okru┼żena s dvema prelepim rekama, s jedne strane Velikom Moravom, s druge strane Jasenicom, ovaj grad predstavlja pravi mali raj za sve ljubitelje prirodnih lepota.  Od Beograda ga deli svega 92 km.


Velika Plana ima velike turisti─Źke potencijale, ali su oni nedovoljno iskori┼í─çeni. Kao jedno od najstarijih srpskih mesta Velika Plana obiluje zanimljivim ostacima koji datiraju ─Źak iz praistorije. Njen najva┼żniji kulturno-istorijski spomenik je manastir Koporin, zadu┼żbina despota Stefana Lazarevi─ça - Visokog.


Interesantna za obilzak je i crkva Zahvalnica, u kojoj se ─Źuvaju dela na┼íeg najve─çeg slikara Paje Jovanovi─ça. Na svojoj turisti─Źkoj popularnosti Velika Plana je dobila i nakon ┼íto je u njoj otvoreno moderno etno selo ÔÇťMoravski konaciÔÇŁ. Idealna je za odmor, u┼żivanje i opu┼ítanje,zato je posetite. 

┼átutgard je moderan grad na jugu Nema─Źke, poznat po kulturnim i istorijskim atrakcijama. Za njega ka┼żu da je grad muzike, opere i umetnosti i upravo zbog toga je mamac za turiste.

U samom sredi┼ítu grada nalazi se glavni trg ┼álosplac. Na njemu se ukr┼ítaju mnoge trgova─Źke ulice, nalazi se i park ┼álosgarden, dva dvorca, mnogi muzeji. Grad obiluje zeleilom i zastarelom ali o─Źuvanom arhitekturom.

Ono ┼íto turisti tako─Ĺe obilaze pored istorijskih znamenitosti jeste i ulica Koenigstrasse, sli─Źna na┼íoj Knez Mihailovoj, koja obiluje prodavnicama i robnim ku─çama, te je idealna za ┼íoping.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere