Autobus Vladičin Han - Memingen

Autobuske karte za Vladičin Han Memingen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Vladičin Han - Memingen

Autobus Vladičin Han - Memingen

Autobuske karte za Vladičin Han Memingen kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    09:30
  • Uto

    Utorak

    09:30
  • Sre

    Sreda

    09:30
  • Čet

    Četvrtak

    09:30
  • Pet

    Petak

    09:30
  • Sub

    Subota

    09:30
  • Ned

    Nedelja

    09:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:00
  • Uto

    Utorak

    16:00
  • Sre

    Sreda

    16:00
  • Čet

    Četvrtak

    16:00
  • Pet

    Petak

    16:00
  • Sub

    Subota

    16:00
  • Ned

    Nedelja

    16:00

Udaljenost puta:

1366km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 10.030,00 RSD
  • Povratna: 14.160,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Vladičin Han - Memingen

Vladičin Han - Memingen se nalaze na udaljenosti od 1366 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 13:39h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Vladičin Han - Memingen. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1366km

Udaljenost

Najbolja cena
10.030,00 RSD

Vladičin Han predstavlja grad koji se nalazi u Pčinjeskom okrugu u Republici Srbiji. On se nalazi na veoma prometnom putu koji vodi od glavnog grada, Beograda, preko Niša, pa sve do Skoplja i dalje ka Grčkoj. On leži u dolini Južne Morave i sačinjen je od čak 51 naselja. Svoj dom u ovom gradu pronašlo je oko 8 hiljada ljudi. 

Ovaj poprilično mladi grad nalazi se skriven u prelepoj Grdeličkoj klisure. Od granice sa Makedonijom deli ga svega 67 km, a od Bugarske 52 km. Od Beograda Vladičin Han je udaljen 333 km. Opština Vladičin Han zauzima prostor od 366 kvadratnih metara, a ukupno u svim njegovim naseljima živi oko 24 hiljade ljudi. 

  • vladičin_han_srbija_autobus
  • vladičin_han_srbija_autobuske_karte

Memingen je nemački grad koji se nalazi u Bavarskoj i broji oko 42 hiljade stanovnika. Nalazi se u blizini Minhena i Štutgarta. Ovaj grad se smatra jednim od najočuvanijih gradova Nemačke, a njegov stari deo prestavlja spoj niza starih objekata, palata, utvrđenja i dvorova, pa predstavlja vrlo zanimljivu turističku destinaciju. U njemu imate priliku da uživate u laganoj šetnji, ali i da probate neki od čuvenih lokalnih specijaliteta. 

Do nedavno ovaj grad je bio mesto koje nije imalo veliki broj posetilaca. To su bili mahom ljudi iz okolnih mesta, ali se to promenilo nakon što je ovaj grad dobio svoj aerodrom. Od tog trenutka on postaje vrlo atraktivna destinacija za putovanje. Danas je on grad u koji godišnje dođe veliki broj internacionalnih turista. Svojim šaromom i gostoljubivošću ovaj gradić je pokupio simpatije velikog broja onih koji su u njemu proveli makar jedno popodne. S obzirom da je ovo mali grad, za njegov obilazak možete koristiti bicikl ili ga pak obići za svega nekoliko sati pešaka.

  • memingen_nemacka_autobus
  • memingen_nemacka_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere