Autobus Vladi─Źin Han - Memingen

Autobuske karte za Vladi─Źin Han Memingen kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Vladi─Źin Han - Memingen

Autobus Vladi─Źin Han - Memingen

Autobuske karte za Vladi─Źin Han Memingen kupite po najni┼żoj ceni na tr┼żi┼ítu. Informi┼íite se o redu vo┼żnje, rezervi┼íite mesto u autobusu i izaberite na─Źin pla─çanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    09:30
  • Uto

    Utorak

    09:30
  • Sre

    Sreda

    09:30
  • ─îet

    ─îetvrtak

    09:30
  • Pet

    Petak

    09:30
  • Sub

    Subota

    09:30
  • Ned

    Nedelja

    09:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:00
  • Uto

    Utorak

    16:00
  • Sre

    Sreda

    16:00
  • ─îet

    ─îetvrtak

    16:00
  • Pet

    Petak

    16:00
  • Sub

    Subota

    16:00
  • Ned

    Nedelja

    16:00

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLi─Źno u agenciji
  • CheckDostava na Va┼íu adresu
  • CheckPla─çanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 8.280,00 RSD
  • Povratna: 11.880,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomo─ç oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i subotom 08-15h.

Informacije za Autobus Vladi─Źin Han - Memingen

Vladi─Źin Han - Memingen se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobra─çajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: De─Źiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju ┼żele─çi da vam ponudi autobuske karte po najni┼żoj tr┼żi┼ínoj ceni. Tako─Ĺe, obratite pa┼żnju na akcije koje ─Źesto imamo u na┼íoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Vladi─Źin Han - Memingen. Nakon ┼íto se odlu─Źite za datum i vreme, kliknite na "Rezervi┼íi" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite na─Źin pla─çanja me─Ĺu kojima su li─Źno preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
8.280,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Vladi─Źin Han predstavlja grad koji se nalazi u P─Źinjeskom okrugu u Republici Srbiji. On se nalazi na veoma prometnom putu koji vodi od glavnog grada, Beograda, preko Ni┼ía, pa sve do Skoplja i dalje ka Gr─Źkoj. On le┼żi u dolini Ju┼żne Morave i sa─Źinjen je od ─Źak 51 naselja. Svoj dom u ovom gradu prona┼ílo je oko 8 hiljada ljudi. 

Ovaj poprili─Źno mladi grad nalazi se skriven u prelepoj Grdeli─Źkoj klisure. Od granice sa Makedonijom deli ga svega 67 km, a od Bugarske 52 km. Od Beograda Vladi─Źin Han je udaljen 333 km. Op┼ítina Vladi─Źin Han zauzima prostor od 366 kvadratnih metara, a ukupno u svim njegovim naseljima ┼żivi oko 24 hiljade ljudi. 

Memingen je nema─Źki grad koji se nalazi u Bavarskoj i broji oko 42 hiljade stanovnika. Nalazi se u blizini Minhena i ┼átutgarta. Ovaj grad se smatra jednim od najo─Źuvanijih gradova Nema─Źke, a njegov stari deo prestavlja spoj niza starih objekata, palata, utvr─Ĺenja i dvorova, pa predstavlja vrlo zanimljivu turisti─Źku destinaciju. U njemu imate priliku da u┼żivate u laganoj ┼íetnji, ali i da probate neki od ─Źuvenih lokalnih specijaliteta. 

Do nedavno ovaj grad je bio mesto koje nije imalo veliki broj posetilaca. To su bili mahom ljudi iz okolnih mesta, ali se to promenilo nakon ┼íto je ovaj grad dobio svoj aerodrom. Od tog trenutka on postaje vrlo atraktivna destinacija za putovanje. Danas je on grad u koji godi┼ínje do─Ĺe veliki broj internacionalnih turista. Svojim ┼íaromom i gostoljubivo┼í─çu ovaj gradi─ç je pokupio simpatije velikog broja onih koji su u njemu proveli makar jedno popodne. S obzirom da je ovo mali grad, za njegov obilazak mo┼żete koristiti bicikl ili ga pak obi─çi za svega nekoliko sati pe┼íaka.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere