Autobus Vranje - Cirih

Autobuske karte za Vranje Cirih kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Vranje - Cirih

Autobus Vranje - Cirih

Autobuske karte za Vranje Cirih kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    11:00
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    11:00
  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    17:00
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    17:00
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

1585km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 15.600,00 RSD
  • Povratna: 26.400,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    14:00
  • Sre

    Sreda

    14:00
  • Čet

    Četvrtak

    14:00
  • Pet

    Petak

    08:00
  • Sub

    Subota

    14:00
  • Ned

    Nedelja

    14:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    14:00
  • Sre

    Sreda

    14:00
  • Čet

    Četvrtak

    14:00
  • Pet

    Petak

    14:00
  • Sub

    Subota

    14:00
  • Ned

    Nedelja

    14:00

Udaljenost puta:

1585km

Kupovina karte:

  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 18.200,00 RSD
  • Povratna: 29.900,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Vranje - Cirih

Vranje - Cirih se nalaze na udaljenosti od 1585 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 17:00h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Vranje - Cirih. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1585km

Udaljenost

Najbolja cena
15.600,00 RSD

Vranje je grad koji leži u Pčinjskom okrugu, na samom jugu Srbije. U njenu živi oko 55 hiljada ljudi. Vranje se nalazi u Vranjanskoj kotlini, na ušću Vranjske reke u Južnu moravu. U ovom gradu rođen je na poznati književnik Bora Stanković. U njemu je nakon Drugog svetskog rata oživela industirija, ali nikle su mnoge fabrike. 


Danas je u Vranju zamrla privreda, pa sve veći broj mladih odlazi da radi u druge veće okolne gradove. Vranje je grad koji se nalazi na polovini puta od Beograda do mnogih gradova u Grčkoj. Od Beograda je udaljeno 344km. U Vranju se svake godine održava kulturna manifestacija pod nazivom "Borina nedelja", a nakon nje i "Borini pozorišni dani".


Grad Vranje se može pohvalitit i mnogim Etno sajmovima, ali i umetničkim izložbama, koncertima i tome slično. U njemu možete videti i brojne istorijske spomenike, kao što je utvršenje Markovo Kale, Pašin konak, Beli most i mnoge druge. 

  • vranje_srbija_autobus
  • vranje_srbija_autobuske_karte

Ako želite da posetite mesto gde se najbolje i najkvalitetnije živi, onda je Cirih pravi izbor za vas. Najveći je grad u Švajcarskoj, a ono po čemu ga svi znaju nisu satovi, već najukusnije čokolade, veliki broj banaka iz celog sveta i sočni sirevi.

U turističkoj ponudi grada je mnoštvo muzeja, katedrala i spomenika. Najpopularnije mesto za turiste je Muzej igračaka, a Cirih ima i muzej tramvaja, severnoameričkih Indijanaca, dizajna, medicine i mnoštvo drugih pa vam treba nekoliko dana kako bi obišli sve.

Oni koji vole čokoladu, moraju se pripremiti na to da će se kući vratiti sa nekoliko kilograma viška, pošto su u samom centru grada smeštene fabrike i prodavnice kompanija “Nestle”, “Toblerone” i “Lind”, koje su otvorene za posetioce. Naročito je popularna vožnja čuvenim “čokoladnim” vozom koji se kreće kroz grad.

Zapadni deo grada, Cirih Vest, namenjen je za one koji vole da izlaze i provode se, a noćni život je odličan. Nravno postoji i veliki broj parkova za one koji vole mirnije šetnje gradom, ali i restorani sa odličnom hranom.

  • cirih-svajcarska
  • cirih-svajcarska-autobuske-karte
  • cirih-svajcarska-autobuski-prevoz

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere