Autobus Vranje - Manheim

Autobuske karte za Vranje Manheim kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Vranje - Manheim

Autobus Vranje - Manheim

Autobuske karte za Vranje Manheim kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    09:00
  • Čet

    Četvrtak

    09:00
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    09:00
  • Ned

    Nedelja

    09:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    12:30
  • Uto

    Utorak

    12:30
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    12:30
  • Sub

    Subota

    12:30
  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 10.680,00 RSD
  • Povratna: 16.680,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Informacije za Autobus Vranje - Manheim

Vranje - Manheim se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Vranje - Manheim. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
10.680,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Vranje je grad koji leži u Pčinjskom okrugu, na samom jugu Srbije. U njenu živi oko 55 hiljada ljudi. Vranje se nalazi u Vranjanskoj kotlini, na ušću Vranjske reke u Južnu moravu. U ovom gradu rođen je na poznati književnik Bora Stanković. U njemu je nakon Drugog svetskog rata oživela industirija, ali nikle su mnoge fabrike. 


Danas je u Vranju zamrla privreda, pa sve veći broj mladih odlazi da radi u druge veće okolne gradove. Vranje je grad koji se nalazi na polovini puta od Beograda do mnogih gradova u Grčkoj. Od Beograda je udaljeno 344km. U Vranju se svake godine održava kulturna manifestacija pod nazivom "Borina nedelja", a nakon nje i "Borini pozorišni dani".


Grad Vranje se može pohvalitit i mnogim Etno sajmovima, ali i umetničkim izložbama, koncertima i tome slično. U njemu možete videti i brojne istorijske spomenike, kao što je utvršenje Markovo Kale, Pašin konak, Beli most i mnoge druge. 

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere