Autobus Bujanovac - Cirih

Autobuske karte za Bujanovac Cirih kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

RED VOŽNJE Bujanovac - Cirih

Autobus Bujanovac - Cirih

Autobuske karte za Bujanovac Cirih kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    13:30
  • Sre

    Sreda

    13:30
  • Čet

    Četvrtak

    13:30
  • Pet

    Petak

    07:30
  • Sub

    Subota

    13:30
  • Ned

    Nedelja

    13:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    14:00
  • Sre

    Sreda

    14:00
  • Čet

    Četvrtak

    14:00
  • Pet

    Petak

    14:00
  • Sub

    Subota

    14:00
  • Ned

    Nedelja

    14:00

Udaljenost puta:

0km

Kupovina karte:

  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 18.200,00 RSD
  • Povratna: 29.900,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Bujanovac - Cirih

Bujanovac - Cirih se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Bujanovac - Cirih. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
18.200,00 RSD

Bujanovac je grad koji se nalazi u Pčinjskom okrugu u Srbiji. Svoj dom u njemu je našlo oko 12 hiljada ljudi. Nalazi se između opština Preševo, Trgovište i Vranje, a ima veoma veliki saobraćajno-geografski značaj. 

U praistorijskom dobu Bujanovac su naseljavala stara Iliriska plemena, Dardanci, a u antičko doba je bio i deo Rimskog carstva.  Godinama unazad ovaj grad je poznat po vrsnim zanatlijama i trgovcima. Od Beograda je udaljen oko 360 km. 

  • bujanovac_srbija_autobus
  • bujanovac_srbija_autobuske_karte

Ako želite da posetite mesto gde se najbolje i najkvalitetnije živi, onda je Cirih pravi izbor za vas. Najveći je grad u Švajcarskoj, a ono po čemu ga svi znaju nisu satovi, već najukusnije čokolade, veliki broj banaka iz celog sveta i sočni sirevi.

U turističkoj ponudi grada je mnoštvo muzeja, katedrala i spomenika. Najpopularnije mesto za turiste je Muzej igračaka, a Cirih ima i muzej tramvaja, severnoameričkih Indijanaca, dizajna, medicine i mnoštvo drugih pa vam treba nekoliko dana kako bi obišli sve.

Oni koji vole čokoladu, moraju se pripremiti na to da će se kući vratiti sa nekoliko kilograma viška, pošto su u samom centru grada smeštene fabrike i prodavnice kompanija “Nestle”, “Toblerone” i “Lind”, koje su otvorene za posetioce. Naročito je popularna vožnja čuvenim “čokoladnim” vozom koji se kreće kroz grad.

Zapadni deo grada, Cirih Vest, namenjen je za one koji vole da izlaze i provode se, a noćni život je odličan. Nravno postoji i veliki broj parkova za one koji vole mirnije šetnje gradom, ali i restorani sa odličnom hranom.

  • cirih-svajcarska
  • cirih-svajcarska-autobuske-karte
  • cirih-svajcarska-autobuski-prevoz

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere