-

Autobus Jagodina - Bazel

Autobuske karte za Jagodina Bazel kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje i kupite karte online.

RED VOŽNJE Jagodina - Bazel

Autobus Jagodina - Bazel

Autobuske karte za Jagodina Bazel kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje i kupite karte online.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    15:45
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    15:45
  • Ned

    Nedelja

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    15:00
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    15:00
  • Sub

    Subota

  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

1467km

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 14.400,00 RSD
  • Povratna: 24.000,00 RSD
Popust dostupan Dalje

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    18:15
  • Sre

    Sreda

    18:15
  • Čet

    Četvrtak

    18:15
  • Pet

    Petak

    18:15
  • Sub

    Subota

    18:15
  • Ned

    Nedelja

    18:15

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

    16:00
  • Sre

    Sreda

    16:00
  • Čet

    Četvrtak

    16:00
  • Pet

    Petak

    16:00
  • Sub

    Subota

    16:00
  • Ned

    Nedelja

    16:00

Udaljenost puta:

1467km

Kupovina karte:

  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 15.840,00 RSD
  • Povratna: 25.080,00 RSD
Popust dostupan Dalje

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine karata?

Pozovite nas - 060 333 84 80
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Putovanje autobusom na relaciji Jagodina - Bazel

Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 15:03h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Jagodina - Bazel. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Dalje" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 060 333 84 80 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
1467km

Udaljenost

Najbolja cena
14.400,00 RSD

Grad Jagodina nalazi se u samom srcu Srbije. Od Beograda je deli nešto manje od 140km. Ovaj grad broji oko 38 hiljada ljudi, a svojim uređenjem i lepotom može da bude uzor mnogim drugim srpskim gradovima.


Osim toga, u njemu postoji veliki broj autentičnih kulturno istorijskih znamenitosti, koje ovaj grad čine atraktivnom destinacijom kako za domaće tako i za strane turiste.


U poslenjih nekoliko godina mnogo je urađeno na uređenju grada, a njegovi sugrađani su dobili priliku da u letnjim mesecima uživaju u jednom od najvećih akvaparkova u Srbiji. Upravo to je jedan od razloga zbog kojih je osetno porastao broj posetilaca u ovom gradu.


Osim toga, u Jagodini možete posetiti i bitne kulturno istorijske znamenitosti poput dva muzeja, prelepi park Đurđevo brdo u čijem sastavu se nalazi i pomenuti akvapark i zoo vrt. Idući stopama razvoja Jagodina je osnažila i gradski fudbalski klub, ali je i dobila prvi tržni centar “Vivo”.


Ukoliko se nađete u Jagodini obavezno posetite i čuveni muzej vošatnih figura, u kojem su  u prirodnoj veličini izloženi neki od naših velikana poput Patrijarha Pavla, Desanke Maksimović, Nikole Tesle, Zorana Đinđića i mnogih drugih.

  • jagodina_srbija_autobus
  • jagodina_srbija_autobuski_prevoz_autobuske_karte

Bazel je mali grad koji se nalazi na tromeđi između Švajcarske, Nemačke i Francuske. On je po veličini treći grad u Švajcarskoj, odmah iza Ženeve i Ciriha. Poznat je i kao centar farmaceutske industrije u ovom delu Evrope. On je ujedno i jedina švajcarska luka, zahvaljujući prelepoj reci Rajni. Umirujući ritam grada predstavlja pravi raj za sve one ljude koji iz dolaze iz velikih i bučnih metropola. Ovde niko ne žuri nigde, ulice su široke i mesta ima koliko vam duša ište za uživanje. 

Ovog puta priču o Bazelu započinjemo obilaskom prelepe luke, takozvanog Malog Bazela, u kojoj se mešaju kulture, nacije i jezici. Veliki broj turista i domaćih stanovnika koriste bicikle za obilazak grada, odlazak u kupovinu ili na posao. Tu je i čuveni most Mittlere Brucke, koji vodi do ulaska u stari deo grada, Gross Basel. Glavna ulica će vas povesti put glavnog trga Marktplatza i kantonske i gradske skupštine, Rathausa.


Na ovom glavnom trgu svakog dana se postavlja pijaca na kojoj možete kupiti neobičnu hranu, ali i cveće i druge sitničarije. Put vas dalje neizostavno vodi do katedrale Minster, koja je izgrađena u romantičko i gotskom stilu. Pešačke ulice su nanizane radnjicama sa skupocenim nakitom i satovima, pa eto prilike da ukoliko želite sebe i svoje ukućane obradujete nekim unikatnim poklonom. Spisak svih drugih mesta koje biste ovde mogli da posetite je zaista podugačak. Ipak, ostavljamo vam da ih dalje sami istražite. Kupite autobuske karte za Bazel i krenite u putešestvije kroz takozvani “lego” grad Švajcarske. 

  • bazel_svajcarska_autobus
  • bazel_svajcarska_autobuske_karte

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere