Autobus Niš - Manheim

Autobuske karte za Niš Manheim kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Niš - Manheim

Autobus Niš - Manheim

Autobuske karte za Niš Manheim kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

  • Uto

    Utorak

  • Sre

    Sreda

    12:00
  • Čet

    Četvrtak

    12:00
  • Pet

    Petak

  • Sub

    Subota

    12:00
  • Ned

    Nedelja

    12:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    12:30
  • Uto

    Utorak

    12:30
  • Sre

    Sreda

  • Čet

    Četvrtak

  • Pet

    Petak

    12:30
  • Sub

    Subota

    12:30
  • Ned

    Nedelja

Udaljenost puta:

0km
0h

Kupovina karte:

  • CheckLično u agenciji
  • CheckDostava na Vašu adresu
  • CheckPlaćanje u autobusu

Cena:

  • Jednosmerna: 10.680,00 RSD
  • Povratna: 16.800,00 RSD
Popust dostupan Rezerviši

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i subotom 08-15h.

Informacije za Autobus Niš - Manheim

Niš - Manheim se nalaze na udaljenosti od 0 km.
Putovanje na ovoj relaciji traje u proseku do 0h, u zavisnosti od prevoznika, vrste autobusa i saobraćajnih uslova.
Takodje prevoznici za odredjene kategorije putnika nude i razne popuste i to: Dečiji popust, Studentski popust, itd...

Na ovoj stranici predstavljeni su svi autobuski prevoznici sa kojima je AutobuskiPrevoz.com ostvario saradnju želeći da vam ponudi autobuske karte po najnižoj tržišnoj ceni. Takođe, obratite pažnju na akcije koje često imamo u našoj ponudi a koji vam mogu znatno smanjiti cenu autobuske karte za relaciju Niš - Manheim. Nakon što se odlučite za datum i vreme, kliknite na "Rezerviši" i popunite neophodna polja ili nas pozovite na 011 405 31 51 radi rezervacije. Kao poslednji korak izaberite način plaćanja među kojima su lično preuzimanje u Balkanskoj 35 - 39.

Udaljenost

Udaljenost mesta
0km

Udaljenost

Najbolja cena
10.680,00 RSD

Udaljenost

Vreme putovanja
0h

Grad Niš predstavlja najveći grad na jugoistoku Srbije. I danas on predstavlja administrativni, vojni, kulturni i trgovinski centar ovog dela naše zemlje.


Od Beograda je udaljen oko 240 km. U istoriji je bio vrlo bitan, zbog čega su ga mnogo puta rušili, a nekolicinu puta je bio i paljen. Niš je grad koji ima dosta toga da ponudi, pa je čest izbor kada su domaći i strani turisti u pitanju. Zbog svog geografskog položaja Niš je neretko bio na meti mnogih stranih osvajača.


U današnjem gradu Nišu postoji pet opština i u njemu živi oko 260 hiljada ljudi. U njemu ćete imati priliku da se upoznate sa istorijom i tradicijom srpskog naroda, a tu su smešteni i brojni istorijski spomenici i arheološka nalazišta. Niš je grad koji je bogat prirodnim lepotama, a blizina čuvene Niške banje čini ga vrlo interesantnim za sve one koji žele da se opuste i uživaju u njoj.


Takođe on je važna saobraćajna raskrsnica, koja razdvaja Balkan, a u njemu se nalazi i aerodrom. Ukoliko se odlučite da posetite Niš obavezno obiđite njegovu okolinu i upoznajte Nišku banju, Nišku tvrđavu, Medijanu (arheološko nalazište iz rimskog doba), logor Crveni krst, koji datira još iz Drugog svetskog rata, Ćele kulu, Bubanj i mnoge druge.


Mnogo toga Niš može da vam ponudi na vama je samo da ga posetite i uverite se zašto je on mesto koje  svake godine poseti veliki broj domaćih i stranih turista. 

Manhajm je grad koji je posle Štutgarta najveći grad u saveznoj državi Baden-Birtemberg. U ovom univerzitetskom gradu živi oko 320 hiljada ljudi.  On predstavlja kulturni i privredni centar evropske regije "Trougao Rajna-Nektar". Kroz njega protiče reka Nektar. U njegovoj blizini nalaze se dva velika grada, Frankfurt na Majni i Štutgardt. 

Ovaj grad mnogima je poznat kao "grad kvarta", jer ima oblik potkovice, a u središnjem delu između dve reke sve je podeljeno u jednake kvadrate. Mnoge ovaj deo podseća na šahovsku tablu, a zgrade su poređane u krug.  Veoma interesantan izgled ovog grada učinio ga je popularnim među domaćim i stranim turistima.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere