Autobus Srbija - Tivat

Autobuske karte za Srbija Tivat kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Srbija - Tivat

Autobus Srbija - Tivat

Autobuske karte za Srbija Tivat kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje, rezervišite mesto u autobusu i izaberite način plaćanja.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    08:30
  • Pon

    Ponedeljak

    13:30
  • Pon

    Ponedeljak

    19:00
  • Pon

    Ponedeljak

    20:00
  • Uto

    Utorak

    08:30
  • Uto

    Utorak

    13:30
  • Uto

    Utorak

    19:00
  • Uto

    Utorak

    20:00
  • Sre

    Sreda

    08:30
  • Sre

    Sreda

    13:30
  • Sre

    Sreda

    19:00
  • Sre

    Sreda

    20:00
  • Čet

    Četvrtak

    08:30
  • Čet

    Četvrtak

    13:30
  • Čet

    Četvrtak

    19:00
  • Čet

    Četvrtak

    20:00
  • Pet

    Petak

    08:30
  • Pet

    Petak

    13:30
  • Pet

    Petak

    19:00
  • Pet

    Petak

    20:00
  • Sub

    Subota

    08:30
  • Sub

    Subota

    13:30
  • Sub

    Subota

    19:00
  • Sub

    Subota

    20:00
  • Ned

    Nedelja

    08:30
  • Ned

    Nedelja

    13:30
  • Ned

    Nedelja

    19:00
  • Ned

    Nedelja

    20:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    07:30
  • Pon

    Ponedeljak

    15:50
  • Pon

    Ponedeljak

    16:20
  • Pon

    Ponedeljak

    20:35
  • Uto

    Utorak

    07:30
  • Uto

    Utorak

    15:50
  • Uto

    Utorak

    16:20
  • Uto

    Utorak

    20:35
  • Sre

    Sreda

    07:30
  • Sre

    Sreda

    15:50
  • Sre

    Sreda

    16:20
  • Sre

    Sreda

    20:35
  • Čet

    Četvrtak

    07:30
  • Čet

    Četvrtak

    15:50
  • Čet

    Četvrtak

    16:20
  • Čet

    Četvrtak

    20:35
  • Pet

    Petak

    07:30
  • Pet

    Petak

    15:50
  • Pet

    Petak

    16:20
  • Pet

    Petak

    20:35
  • Sub

    Subota

    07:30
  • Sub

    Subota

    15:50
  • Sub

    Subota

    16:20
  • Sub

    Subota

    20:35
  • Ned

    Nedelja

    07:30
  • Ned

    Nedelja

    15:50
  • Ned

    Nedelja

    16:20
  • Ned

    Nedelja

    20:35

Kupovina karte:

  • CheckDirektno u agenciji
  • CheckSlanjem na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 2.500,00 RSD
  • Povratna: 4.100,00 RSD
Izaberi

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    21:30
  • Pon

    Ponedeljak

    22:30
  • Uto

    Utorak

    21:30
  • Uto

    Utorak

    22:30
  • Sre

    Sreda

    21:30
  • Sre

    Sreda

    22:30
  • Čet

    Četvrtak

    21:30
  • Čet

    Četvrtak

    22:30
  • Pet

    Petak

    21:30
  • Pet

    Petak

    22:30
  • Sub

    Subota

    21:30
  • Sub

    Subota

    22:30
  • Ned

    Nedelja

    21:30
  • Ned

    Nedelja

    22:30

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:20
  • Pon

    Ponedeljak

    20:35
  • Uto

    Utorak

    16:20
  • Uto

    Utorak

    20:35
  • Sre

    Sreda

    16:20
  • Sre

    Sreda

    20:35
  • Čet

    Četvrtak

    16:20
  • Čet

    Četvrtak

    20:35
  • Pet

    Petak

    16:20
  • Pet

    Petak

    20:35
  • Sub

    Subota

    16:20
  • Sub

    Subota

    20:35
  • Ned

    Nedelja

    16:20
  • Ned

    Nedelja

    20:35

Kupovina karte:

  • CheckDirektno u agenciji
  • CheckSlanjem na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 2.100,00 RSD
  • Povratna: 3.360,00 RSD
Izaberi

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    20:00
  • Uto

    Utorak

    20:00
  • Sre

    Sreda

    20:00
  • Čet

    Četvrtak

    20:00
  • Pet

    Petak

    20:00
  • Sub

    Subota

    20:00
  • Ned

    Nedelja

    20:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    18:55
  • Uto

    Utorak

    18:55
  • Sre

    Sreda

    18:55
  • Čet

    Četvrtak

    18:55
  • Pet

    Petak

    18:55
  • Sub

    Subota

    18:55
  • Ned

    Nedelja

    18:55

Kupovina karte:

  • CheckDirektno u agenciji
  • CheckSlanjem na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 3.000,00 RSD
  • Povratna: 4.300,00 RSD
Izaberi

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    22:30
  • Pon

    Ponedeljak

    23:59
  • Uto

    Utorak

    22:30
  • Uto

    Utorak

    23:59
  • Sre

    Sreda

    22:30
  • Sre

    Sreda

    23:59
  • Čet

    Četvrtak

    22:30
  • Čet

    Četvrtak

    23:59
  • Pet

    Petak

    22:30
  • Pet

    Petak

    23:59
  • Sub

    Subota

    22:30
  • Sub

    Subota

    23:59
  • Ned

    Nedelja

    22:30
  • Ned

    Nedelja

    23:59

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    16:20
  • Pon

    Ponedeljak

    20:35
  • Uto

    Utorak

    16:20
  • Uto

    Utorak

    20:35
  • Sre

    Sreda

    16:20
  • Sre

    Sreda

    20:35
  • Čet

    Četvrtak

    16:20
  • Čet

    Četvrtak

    20:35
  • Pet

    Petak

    16:20
  • Pet

    Petak

    20:35
  • Sub

    Subota

    16:20
  • Sub

    Subota

    20:35
  • Ned

    Nedelja

    16:20
  • Ned

    Nedelja

    20:35

Kupovina karte:

  • CheckDirektno u agenciji
  • CheckSlanjem na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 1.800,00 RSD
  • Povratna: 2.880,00 RSD
Izaberi

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine i rezervacije karata?

Pozovite nas! 011 405 31 51 ili 060 333 84 80!
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08-20h i vikendom 08-15h.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere