-

Autobus Srbija - Tivat

Autobuske karte za Srbija Tivat kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje i kupite karte online.

RED VOŽNJE Srbija - Tivat

Autobus Srbija - Tivat

Autobuske karte za Srbija Tivat kupite po najnižoj ceni na tržištu. Informišite se o redu vožnje i kupite karte online.

Polazak:

  • Pon

    Ponedeljak

    08:30
  • Pon

    Ponedeljak

    19:00
  • Pon

    Ponedeljak

    20:00
  • Uto

    Utorak

    08:30
  • Uto

    Utorak

    19:00
  • Uto

    Utorak

    20:00
  • Sre

    Sreda

    08:30
  • Sre

    Sreda

    19:00
  • Sre

    Sreda

    20:00
  • Če

    Četvrtak

    08:30
  • Če

    Četvrtak

    19:00
  • Če

    Četvrtak

    20:00
  • Pet

    Petak

    08:30
  • Pet

    Petak

    19:00
  • Pet

    Petak

    20:00
  • Sub

    Subota

    08:30
  • Sub

    Subota

    19:00
  • Sub

    Subota

    20:00
  • Ned

    Nedelja

    08:30
  • Ned

    Nedelja

    19:00
  • Ned

    Nedelja

    20:00

Povratak:

  • Pon

    Ponedeljak

    07:45
  • Pon

    Ponedeljak

    16:20
  • Pon

    Ponedeljak

    20:35
  • Uto

    Utorak

    07:45
  • Uto

    Utorak

    16:20
  • Uto

    Utorak

    20:35
  • Sre

    Sreda

    07:45
  • Sre

    Sreda

    16:20
  • Sre

    Sreda

    20:35
  • Če

    Četvrtak

    07:45
  • Če

    Četvrtak

    16:20
  • Če

    Četvrtak

    20:35
  • Pet

    Petak

    07:45
  • Pet

    Petak

    16:20
  • Pet

    Petak

    20:35
  • Sub

    Subota

    07:45
  • Sub

    Subota

    16:20
  • Sub

    Subota

    20:35
  • Ned

    Nedelja

    07:45
  • Ned

    Nedelja

    16:20
  • Ned

    Nedelja

    20:35

Kupovina karte:

  • CheckDirektno u agenciji
  • CheckSlanjem na Vašu adresu

Cena:

  • Jednosmerna: 4.150,00 RSD
  • Povratna: 6.550,00 RSD
Izaberi

Da li vam je potrebna pomoć oko kupovine karata?

Pozovite nas - 060 333 84 80
Radno vreme call centra: svakim radnim danom 08:00 - 16:00.

Beograd - Minhen

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
StartBeograd 17:00 0km 00:00
MestoNovi Sad 18:20 100km 1:30h
MestoSubotica 22:20 300km 3:30h
FinishMinhen 04:20 900km 8:30h

Dostupni popusti

  • Check10% popusta za studente
  • Check15% popusta za penzionere